Kahve Falında Cinsel İlişki Görmek Ne Demek?

Kahve falında cinsel ilişki görmek, fal bakılan kişinin medeni haline göre yorumlanmaktadır. Bekar bir fal sahibi için falda görülen cinsel ilişki simgesi, ilişkilerinde baskın ve sözü geçen taraf olma isteğinin fal sahibine ait olduğu anlamına gelir. Bu durum tüm ilişkileri yıpratan tek neden olduğu için fal sahibi kendisine çeki düzen vermelidir. Aksi takdirde karşı taraf bu duruma fazla katlanamayabilir çünkü onun da bir karakterinin olduğu en kısa zamanda kabul edilmelidir.

Evli bir fal sahibi için fal fincanında cinsel ilişki, eşinin ona dargın olduğu bir konunun olduğunu işaret eder. Fal sahibi ile eşi arasında gelişen bu durum maddi kaynaklı olup gereksiz yere uzatılan bir konudur. Fakat fal sahibi hiçbir konunun eşinden daha önemli olmadığını kavramalıdır.

Falda cinsel ilişki görmek, çok değişik anlamlara gelmektedir. Mesela fal tabağında el ele yürüyen iki cinsel ilişki sembolü belirmişse dünya görüşleri aynı olan iki kişiyi simgeler ve bu insanlar hayatlarının hiç beklemedikleri bir döneminde karşılaşarak birlikte yol almaya başlayacaklardır.

Fakat fincanda birlikte bir yerde oturan iki sevgili sembolü belirmişse bir türlü mutlu sona ulaşamayan iki kişiyi simgeler. Bu iki insan maalesef ki maddi sebeplerden dolayı bir yuva kuramazlar fakat, hiç ummadıkları anda gerçekleşen bir mucize sayesinde kendilerini mutlu bir yuvanın içerisinde bulabilirler.

Bir diğer anlamı ile sinirli ve itici bir arkadaşa dalalettir. Fal sahibi böyle bir arkadaşın varlığından şikayet etmeye başlayacak fakat onu nasıl başından atacağına bir türlü karar veremeyecektir. Fincanın dibinde beliren cinsel ilişki sembolü çok uzun süredir görülmeyen eski bir sevgilinin çıkıp gelmesi ve külleri yeniden alevlendirmesi anlamına gelir. Eğer fincanın ağız kısmında 2 sevgili belirmiş ise sevilen birinin maddi desteği ile sıkıntıların giderilmesi anlamını taşımaktadır.

Kahve falında cinsel ilişki görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.