Kahve Falında Çınar Ağacı Görmek Ne Demek?

Kahve falında çınar ağacı görmek, çok sağlam aile içi ilişkileri ile yorumlanır. Fal sahibinin bekar ise güçlü aile bağları ile kuracağı bir yuvayı temsil eder. Evli bir fal sahibi için ise aile bağlarının güçlenerek büyüyeceğini ve ailenin daha da genişleyeceğini müjdelemektedir.

Falda fincanında görülen çınar ağacı sembolü yeni yeni oluşan meyvelere sahip ise aileye katılacak olan yeni bir bebeği simgeler. Her an sizler için olan olumsuz şeylerin arkasından gelen güneş ifade etmektedir. Sizler bu sıralar bazı mutsuzlukları da yaşamak üzere iken birden bire gelen bir el ile de bu olumsuz yönlerden kurtularak kendiniz için en hayırlı olan şeyleri elde edeceksiniz. O çok sevip asla vazgeçemediğiniz sevgiliniz ile ayrılmak sizlere ne kadar zor gelse bile aileniz için o kişiden de vazgeçmek için mecbur kalıyorsunuz. Bu yüzden ilk zamanlar ne kadar üzülüyor olsanız bile artık kendinize belli bir zaman diliminde gelerek kendiniz için yaşamaya da başlayacaksınız.

Zaman geçince ailenize her ne kadar hak verecek olsanız bile bu süre üzülmek sizlere çok ağır gelecek. Üzerinizde yer alan gölgelerin artık bir güneş ile kalkacak olduğunu da göstermektedir. Sizler güneşi görünce eğer geri çekilmeyip ona sarılmak için fırsatlar oluşturur iseniz her iyi şeyi elde edeceksiniz. Bir de kaçarak asla hiçbir şeyi de elde edemeyeceğiniz anlamına da geldiği için mantıklı hareket etmelisiniz.

Falda çınar ağacı görmek, bazı yorumculara göre çok daha ayrıntılı yorumlara gebedir. Mesela fal sahibi erkek ise iş değişimi yaşayacağına işaret etmektedir. Fal sahibi kadın ise yakın zamanda yuva kurarak hayırlı bir eş sahibi olacağını vurgular.

Eğer çınar ağacı sembolü diri ve bol yapraklı ise kurulan yuvanın çok bereketli ve huzur dolu olacağına işaret eder fakat kuru ve cansız bir çınar ağacı görüldüyse bir süre sıkıntı yaşayacağı fakat daha sonra sağlam kökler sakınacağı anlamını taşımaktadır.

Fal fincanda veya fal tabağında görülen şekillerin bütünü ile birlikte yorumlanır. Bir tepe veya dağ üzerinde görülen ağaç yolu gözlenen bir eşi temsil eder. Çoğu zaman asker yada polis olan bu eş ailesine bağlı ve hayırlı bir eştir. Bazı hayvan figürleri ile birlikte görülüyorsa anlamı biraz değişmektedir.

Mesela çınar ağacı sembolünün etrafında kuşlar var ise haneye bereket getirecek bebeği müjdelemektedir. Ağacın etrafında yılan yada köpek gibi hayvan figürleri var ise dikkat edilmesi gereken karşı cinsi simgelemektedir. Fal sahibine yakınlaşmaya çalışan kötü niyetli karşı cinsi simgelediği için fal sahibi bu konuda uyarılmalıdır.

Kahve falında çınar ağacı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.