Kahve Falında Cımbız Görmek Ne Demek?

Kahve falında cımbız görmek, fal sahibine çok kolay elde edebileceği başarıları müjdeler. Bu kadar hızlı ve kesin çözümler alabilmesi fal sahibini de bir süre şaşırtacaktır fakat yılların bilgi birikimi ile nihayet güzel işlere imza atıyor olmaktan gurur duyacaktır.

Etrafındaki haset kişiler bu başarıları kıskansa da fal sahibi ardına bile bakmadan yoluna devam edecektir. Fincanın dip kısmında beliren birkaç tane cımbız sembolü fal sahibini bekleyen yorucu ama kısa sürede netice veren işler olacağını işaret eder. Tabiatı gereği çalışkan bir yapıya sahip olan fal sahibi bu işlere hiç gocunmayacak ve sefasını da sürmeyi ihmal etmeyecektir. Sizlerin insanlara karşı olan tutumlarını ifade etmektedir.

Geçmişte her insandan bir hasar almış oluşunuz artık insanlara karşı olan güveninizin yok olmaya başlamış olmasını ve buna dur demek için de oldukça seçici olan bir tavır sergilediğinizi işaret etmektedir. Sizler artık bu tutum sayesinde eskisi kayıp etmek yerine sadece yanınızda hak eden insanların bulunması ile her an kazanmaya başlamış olmanız ile de oldukça mutlu olduğunuzu da göstermektedir.

İnsanların onlara karşı yaklaşımlarınızdan biraz rahatsız olsalar bile bir yandan da sizlere oldukça fazlası ile hak verdiklerini de işaret etmektedir. Çünkü bu tutum ile insanlara güvenmediğinizi değil sadece yanınızda hak eden insanların olmasını istediğinizi ortaya sergiliyorsunuz.

Sizlerin her insan arasından seçecek olduğunuz hayat arkadaşınızın da sizlere olukça da iyi geleceğini de göstermektedir. Sizlerin bu tavrı ile hayatınıza girecek kişi hiçbir şekilde ne sizlerin güvenini kıracak ne de kırılmasına neden olacak bir durum ile karşı karşıya gelmenize izin verecek.

Falda cımbız görmek, bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin aşırı hassas ve ince düşünen bir yapıda olduğunu işaret eder. Aynı inceliği karşısındaki insanlardan da bekleyen fal sahibi aslında çok sabırlı bir insandır ve çoğu hatayı görmezden gelebilir. Ancak damarına basıldığı anda etrafında kim varsa kırıp geçireceği için sinirli bir insan olarak bilinmektedir ama bunun gerçekle bir alakası yoktur.

Fal fincanının ağız kısmına doğru beliren bir cımbız sembolü fal sahibine kendisi gibi ince düşünen insanlar ile tanışma fırsatı bulacağını müjdeler. Fal sahibinin cinsiyetine göre değişkenlik gösteren yorumlar içerebilir.

Örneğin fal sahibi erkek ise iş hayatını temsil eder ve iki zorlu tercih yapılması gerektiğini vurgular. Fakat fal sahibi bayan ise özel hayatı temsil eder. Çok zor verilen bir karara dikkat çekerek, bu kararın aile hayatına olumlu bir şekilde yansımasından dolayı mutluluk getireceğini işaret eder.

Kahve falında cımbız görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.