Kahve Falında Boynuzlu İnsan Görmek Ne Demek?

Kahve falında boynuzlu insan görmek, fal sahibinin bu ara girişimde bulunacağı bütün işleri ertelemesi gerektiğini işaret eder. Eğer fincanın ağız kısmında bir boynuzlu insan sembolü belirmiş ise önündeki bir kaç hafta boyunca şanssız günler fal sahibini bekliyor demektir ve fal sahibi tüm iş planlarını iptal etmelidir. Eğer fincanda beliren boynuzlu insan sembolü fal fincanının kulp kısmında belirmiş ise yetenekleri ile ün salmış bir insan ile tanışmaya ve ondan taktik almaya dalalettir. Bu taktikler fal sahibinin çok işine yarayacak ve bu günleri ömrü boyunca unutamayacaktır.

Falda boynuzlu insan görmek, bir diğer anlamı ile çok yakın biri tarafından fal sahibine yapılan büyük bir iyiliği simgeler. Bu iyilik fal sahibinin aşırı derecede faydasını göreceği bir iyiliktir ve etkilerini ömür boyu hissedecektir.

Fal sahibi ile bu insan arasında gelişen manevi bağ ise bir daha asla kopmayacaktır. Fal fincanının dip kısmında beliren boynuzlu insan sembolü fal sahibinin uzun süre önce çalındığını düşündüğünü bir özel eşyasını bulmasına ve çok sevinmesine dalalettir.

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin sevincinin kursağında kalması demektir. Tam çok mutlu oldum derken alınan bir kötü habere dikkat çeken boynuzlu insan sembolü bu haberin fal sahibinin hayatı ile direk ilişkili olmasa bile yine de çok etkileneceğini belirtir. Fakat fal sahibi bu süreci çabuk atlatacaktır. Fal tabağında belirmiş ise yüzüne konuşup gülen fakat arkasından dedikodusu yapılan fal sahibini işaret eder.

Kahve falında boynuzlu insan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.