Kahve Falında Saman Yığını Görmek Ne Demek?

Kahve falında saman yığını görmek, haneye bereketli birinin geleceğine işarettir. Saman yığını eğer bekar bir kadının kahve falında varsa bereketli bir eşi olacağı şeklinde yorumlanır. Hamile bir bayanın kahve falında varsa, çocuğunun kısmetinin açık olduğu anlamındadır.

Saman yığını figürü, hanenize bereketli insanların girmesiyle bolluk ve huzur dolacağına işarettir. Aileden bir büyüğünüz ile bir takım çalışmalar yapabilir, birlikte sürprizler hazırlayabilirsiniz. Bu sürprizle küs iki kişinin arasındaki problemleri ortadan kaldıracaksınız.

Falda saman yığını görmek, fal sahibinin bekar ise evleneceğine, eğer evli ise de kendine ait istediği gibi bir eve taşınacağına delalet eder. Saman yığını figürünün bir diğer manası ise tanıdığınız birinin sağlığı ile ilgili yakın bir zamanda olumlu gelişmeler olacağıdır. Bu haberle hane halkı mutlu olacak.

Saman yığını sembolünün bir diğer manası ise verimsiz geçirilen dönemin artık son bulacağıdır. İş hayatınızda yeni gelişmeler ile kendinizi bir üst kademeye taşıyacaksınız. Daha azimli olmalı ve çok çalışmalısınız. Çevreniz tarafından oldukça takdir görecek ve saygınlığınızı artıracaksınız. Ancak çalışmalarınız sırasında sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekebilir.

Eşinize duyduğunuz sevgiyi göstermekte sıkıntılar yaşıyorsunuz. Aklınızdan geçenleri okuması mümkün olmadığı için sizin onu eskisi kadar sevmediğinizi düşünmeye başlamış. Bu haftayı sadece ona ayırarak el ele dolaşmak için fırsat kollayacaksınız. Aşkınızı tazelemek ikinize de iyi gelecek. Çocuklarla ilgili problemleri konuşarak ortak noktalar bulacaksınız. Hatalı olduğunuz davranışları düzeltmenin tam sırası. Maddi konularda sırt sırta vermeniz gerektiğinin farkındasınız.

Kahve falında saman yığını görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.