Kahve Falında Bebek Kafası Görmek Ne Demek?

Kahve falında bebek kafası görmek, bir haber ile yorumlanır. Yakın zamanda bir haber alacaktır. Yakın çevreden veya aile içerisinden gelecek bir müjdeli haberi temsil eder. Bu haber bir doğum yada bir düğün haberi olabileceği gibi yine yakın çevreden birinin kazanacağı bir başarı ile sevindirecek bir haber olduğu anlamına gelir.

Falda bebek kafası görmek, aynı zamanda kişinin kendine ait bir başarı ile de yorumlanır. İş hayatında yada öğrenci ise okul hayatında beklediği başarıyı elde edeceği anlamına gelir. Uzun süredir beklediği yada yapmak istediği bir şey ile ilgili beklediği bir haber yada sonuçlanmasını beklediği resmi kurumlarla alakalı bir durumu var ise bunun kendisini lehine sonuçlanacağı anlamı taşır. Sevindirici haber demektir. Kısa zamanda güzel haberler hayatınızı neşelendirecek demektir.

Hayatın bazen çalkantılı olsa da, çoğu kez rahat ve huzurlu bir yaşama sahip olduğun görünüyor. Şu sıralar işle ilgili kafanı meşgul eden bir konu var. Onu çözmek için o kadar yoğunlaşmışsın ki burnunun ucunda olanları adeta görmüyor gibisin. Sevgilin senin sürekli işle meşgul olmana feci biçimde sıkılmışa benziyor. Biraz ona da ilgi göstersen fena olmayacak.

Şu sıralar evlilik için erken olduğunu düşünsen de, karşındaki kişiyi sanki yıllardır tanıyormuşsun gibi bir hisse kapılmışsın. Acele olduğunu düşündürecek bir durum yok aslında, evlenmeyi istiyorsan eğer bunu sevgilinle bir an önce konuşmalısın. Mutluluk ikinizin avuçlarında saklı duruyor. Bazen hayatının çok hızlı aktığı konusunda endişeye kapılıyorsun. Bu endişelerin yersiz olduğunu bilesin.

Çok istediğiniz bir şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda güzel bir haber alarak yeniden umutlanacağınıza delalet eder. Güzel ve parlak bir geleceğin habercisidir. Kırdığınız bir kişinin kırıldığını anladığınızda dileyeceğiniz bir özür ile o kişinin kalbini tekrardan kazanabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen için ise, yakın zamanda hayırlı bir evlat sahibi olacağına delalet eder.

Falda bebek başı görmek, sevdiğiniz fakat uzun zamandır görüşemediğiniz birinden sevindirici bir haber alacağınızı gösterir. Mutlu ve parlak bir gelecek için pes etmeden çalışmalarınıza devam etmeli ve birikimlerinizi iyi yönlendirmelisiniz. Geleceğiniz için doğru adımlar attığınızda refah dolu bir gelecek sizi bekliyor. Sevgiliniz ile kısa süre içinde dünya evine girebilir ve melekleri kıskandıracak kadar mutlu ve hayat dolu bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Çok yakın bir arkadaşının iyi niyetini suistimal etmesi senin çok üzülme sebep olacak. Oda yaptığından pişman olup özür dileyecek ama sen onu affetmeyeceksin. Haneden birisinin sağlığıyla ilgili alacağın güzel haberler yüreğini ferahlatacak. Bu aralar başladığın bir iş uzun vadeli olmakla birlikte, bol kazançlı bir iş olacak.

Şanslı günler seni bekliyor. Olayları çözmek için çaba sarf etmek yerine, sorunlardan kaçman daha büyük problemlere neden olacak. Bir süredir seni üzen ve sana sıkıntı veren bu olaylardan daha fazla kaçamazsın çözüm üretmen şart. Kararsız kaldığın bir konuda düşüncelerinin netleşmesini nişanlın sağlayacak. Evleneceğin kişi, gezip eğlenmeyi seven bir erkek olduğundan çok mutlu zamanlar seni bekliyor.

Kahve falında bebek kafası görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.