Kahve Falında Bayrak Tutan İnsan Görmek Ne Demek?

Kahve falında bayrak tutan insan görmek, fal sahibi için maddi anlamda güçlü kuvvetli bir işi simgelemektedir. Resmi anlamı olan sembolün falda çıkması çok hayırlı haberlere dalalettir. Devlet dairesinde makamı olan bir işi simgelemesi açısından fal sahibi ve ailesi için çok müjdeli haberleri beraberinde getirir. Bazı fal yorumcuları tarafından koyu muhabbetlerin yapılacağı bir mekan olarak yorumlanır. Direği ile birlikte dalgalanır vaziyette çıkmış ise talihi açılan birisi ile anılır. Kız ise bahtının açılacağını erkek ise işinde çok iyi yerlere gireceğini işaret eder.

Falda bayrak tutan insan görmek, etrafındaki şekillere göre de yorumlanmaktadır. Mesela bir masa üzerinde görülen ufak bir bayrak tutan insan simgesi fal sahibinin gerçekleştirmeyi istediği bir plan hakkında konuşmak için devlet dairesinde bir insanla görüşme yapacağı anlamını taşır. Olumlu sonuçlanacak bu görüşmede fal sahibi maddi olarak da karlı çıkacaktır.

Kimi fal yorumlarında ise mahkemelik bir olayı simgelediği söylenmektedir fakat bu olayın olumlu sonuçlanmasına vesile olur. Her anlamda zafere, kazanca, maddi güce ve olumlu haberlere dalalettir.

Yanında insan figürleri beliriyorsa fal sahibinin ensesi kalın ve sözü dinlenen kişiler ile birlikte olacağını imgelemektedir. Eğer fal tabağında herhangi bir çiçek ile birlikte görülüyorsa fal sahibinin ilerde çok hayırlı işlere imza atan bir evlada sahip olacağı ve bununla gurur duyacağı anlamını taşımaktadır.

Kahve falında bayrak tutan insan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.