Kahve Falında Elde Sepet Tutmak Görmek Ne Demek?

Kahve falında elde sepet tutmak görmek, birikim yapmak olarak yorumlanır ve çok akıllıca adımlar atacak demektir. İçine bir şey koyduğunuzu görürseniz maddi yada manevi olarak birikim yapacağınızı anlatır. İçine ekmek koyarsanız helal para biriktirirsiniz. Altın koyduğunuzda dolaylı yoldan gelecek paraları biriktirmek anlamına gelir.

Taşırsanız birikimlerinizi bir yere bağlama kararı alırsınız. Yeni bir ev yada araba alırsınız. Paranızı dövize yatırırsınız. Yatırımlık arsa alabilirsiniz. Altın hesabı açıp bankayla ilgili işlerle ilgilenebilirsiniz. Bankanın kasasından yararlanabilirsiniz.

Falda elde sepet tutmak görmek, eğer altı delik ise biriktirdiğiniz paranızı harcayacağınız anlamına gelir. Uzun zamandır biriktirdiğiniz paraları bir anda harcayabilirsiniz. Hesapta olmayan bazı ödemeler çıkabilir. Sepet diken kişi başkasına yardımcı olacaktır. Birisi sizden yardım isteyebilir ve bu durumda siz kayıtsız kalamazsınız.

Maddi ve manevi olarak yardımcı olursunuz.  Yolculuğa çıkmak olarak yorumlanır. Eğitim amacıyla yurt dışına gidilebilir. Eğer mavi ise denizle ilgili bir yolculuk söz konusudur. Kısa zamanlı bir tura çıkabilirsiniz. Gemilerle ilgili bir eğitim söz konusu olabilir. Kaptanlık için sıvana girebilirsiniz. Tepenizde taşıdığınızı görüyorsanız bazı sorumlulukları üstünüze alabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ve riskleri göze alabilir. Diken kişi ise kredi çekebileceği anlamına gelir.

Borçları için bazı maddi kaynaklar bulabilir. Yakın birinden borç para alabilir ve taksit taksit ödeyebilir. Devrilmiş ise küçük sakarlıklar yapabilirsiniz. Evinizde küçük eşyalarınızla arızalanmalar olabilir. Koluna takan kişi güzel bir amaç için adım atacaktır. Evlilik kararı alabilir yada aklından bu tarz fikirler geçirebilir.

Kahve falında elde sepet tutmak görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.