Kahve Falında Pencereli Ev Görmek Ne Demek?

Kahve falında pencereli ev görmek, fal sahibinin çocukluktan beri istediği bir hayale kavuşması ile yorumlanır. Eğer fal fincanında beliren ev sembolünün kapısı yok ise fal sahibinin biraz daha beklemesi gerekecektir fakat er yada geç bu hayal mutlaka gerçek olacaktır. Bir diğer yorumcuya göre ise iki kişinin mantıklı bir evlilik yapması ve bu mantık evliliğinin zamanla büyük bir aşka dönüşmesi ile yorumlanır.

Falda pencereli ev görmek, fincanda şekillendiği konuma göre farklı yorumlar içeren bir semboldür. Eğer fal fincanının dip kısmında büyük bir ev sembolü var ise falda çıkan her şey fal sahibinin bütün ailesini ilgilendiren önemli konular içeriyor demektir. Fakat fal fincanının kulp kısmında belirmesi bekar fal sahibi için arkadaşları ile yeni bir ev tutacağını işaret eder.

İş değişikliği nedeni ile farklı bir şehirde farklı arkadaşlar ile tutulan bu evde eğlence dolu günler yaşanacak demektir. Eğer fal sahibi evli ise eşinin seyahat etmesi nedeniyle birkaç arkadaş aynı evde kalarak fırsattan istifade edip biraz kafa dağıtacaklar demektir.

Bazı fal yorumcularına göre kişinin son zamanlarda yaşadığı ihanetler ve karalamalar yüzünden kendini eve kapatması ile yorumlanır ve bu davranış doğru değildir. Meydanı boş bırakmamalı ve çıkıp bütün kötü niyetli insanlar ile tek tek savaşarak hakkını savunmalıdır. Fincanda belirmiş ise böyle bir durum ilerde yaşanabileceğini ve fal sahibinin tetikte olması gerektiğini vurgular.

Hayırlı bir yuvaya sahip olmak şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır kendi evine sahip olmak isteye, başkalarının evine kira ödemekten bıkanlar için güzel bir ev satın almaktır. Ayrıca birbirine sımsıkı bağlı olan aile fertlerini de temsil eder. Evde dirlik, düzen ve huzurun olacağını gösterir. Evlilik anlamı da vardır. Uzun zamandır devam eden ilişkinizi bir adım daha öne taşıyabilir ve evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Uyumlu ve anlayışlı biriyle mutlu bir yuvaya sahip olmaktır.

Kahve falında pencereli ev görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.