Kahve Falında Aslan Yelesi Görmek Ne Demek?

Kahve falında aslan yelesi görmek, çok şanslı, bereketli ve kısmetli olacağınız bir döneme girmek üzere olduğunuzu söyler. Bu şans ve bereket daha çok maddi anlamda yorumlanır. ancak fal sahibinin fincanı kapatırken ne dilediği ile ilgili olarak da bereketli ve kısmetli bir dönem olabilir.

Eğer fal sahibi maddi anlamda bir sıkıntı içindeyse bu dönemde eline yüklü bir miktarda para geçecek ve bu bereketli para ile maddi anlamdaki bütün sıkıntılarını giderecek demektir.

Bazı durumlarda aslan yelesi sembolü çok ciddi bir maddi sıkıntı ile karşılaşıp bazı eşyalarınızı satmak zorunda kalacağınızın da habercisi olabilir. Eşyalarınızı satmanızdan dolayı bir süre fakirlik yaşayacağınız yorumu da yapılabilir. Sizlerin hayatınıza her an müdahale eden insanların olduğuna işaret etmektedir. Sizler bu durumdan ne kadar şikayetçi olsanız bile asla dur diyemiyor ve insanların sizlere müdahale etmesi ile sadece üzüntü hissediyorsunuz.

Eğer bir süre daha buna dur demez iseniz de sadece kendiniz üzülecek ve insanların hiç birini de yanınızda göremeyeceksiniz. Sizler ne kadar her an insanların kahrını çekebilen bir yapıya sahip olsanız bile bu duruma insanlar sizi mecbur gibi görerek asla memnun olmayacak ve her an sizden daha da iyisini bekleyecekler.,

Bir yandan da oldukça bereketli olan zaman dilimlerini de göstermektedir. Sizler bu durumu en iyi şekilde değerlendirir iseniz de oldukça da başarılı biri haline gelebileceksiniz. Belki de sizlerin artık bu hayattan yorulmuş ve kendiniz için iyi bir molaya ihtiyacınız olduğunu da işaret etmektedir. Sizler bunun için kendinize bir zaman ayırmalı ve istediğiniz ve gerçekten de çok merak ettiğiniz bir şehre tatile de gidebilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki bu sizlere çok da iyi gelecek.

Falda aslan yelesi görmek, bekar bay ve bayanların yakında hayırlı bir kısmet ile karşılaşacakları anlamına gelir. Ayrıca aslan yelesi sembolü hamile bayanların da bir kız çocuğu olacağının habercisidir. Aslan yelesi sembolü keyifli, mutlu, huzurlu ve neşeli olmanın sembolüdür. Seyahat, yolculuk anlamına da gelir. bu yolculuk muhtemelen uzun bir yolculuk olacaktır.

İş ve eğitim hayatında ciddi anlamda başarılar kazanmak, bir çok başarılı projeye imza atmak, kariyer anlamında yükselişe geçmek anlamına da gelir. Etrafınızda yaşlı ya da hasta insanlar varsa bu dönem içinde onları kaybedebilirsiniz. Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu fincandaki diğer semboller belirleyecektir.

Kahve falında aslan yelesi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.