Kahve Falında Arkeolog Görmek Ne Demek?

Kahve falında arkeolog görmek, çoğunlukla çekilen tüm sıkıntıların ardından gelecek olan huzura, mutluluğa ve elde edilecek olan yüklü kazanca işaret eder. Kişi maddi anlamda zor günleri atlatarak, sonunda istediği ve hak ettiği iyi bir yaşam sürdüreceğine tabir edilir.

Yakın bir zamanda iyi bir iş teklifi alacağına ve bu işin ona yarayacağına yorumlanır. Kişinin hayalini kurduğu mesleğe kavuşulacağı, zorluklarla elde ettiği güce ve zahmetle kurduğu aile saadetine tabir edilir.

Falda arkeolog görmek, yakın bir zamanda tanınan birinden yardım alarak çok güzel işlere yelken açacağınıza ve bu işlerin iyi anlamda aleyhinize işleneceğini gösterir. Çok sevdiği birinin uzaktan geleceğine ve ona müjdeli haberler getireceğine tabir edilir.

Evinizde yakın bir zamanda misafir ağırlayacağınıza, bir takım konularda ailenizin desteğini ve fikrini alacağınıza işaret eder. Bu güne kadar yaptığınız tüm iyiliklerin ve yardımların karşılığını hem manevi anlamda hem de maddi anlamda alacağınıza tabir edilir. İş yerinden veya çoktandır gitmek istediğiniz bir seyahate çıkacağınıza, yakın çevrenizde sizlere yardımı çok dokunan birinin olduğuna ve partnerinizle aşk dolu dönemlere gireceğinize yorumlanır.

Etrafınızdaki tüm hilekâr ve huyu güzel olmayan arkadaşlardan uzak duracağınıza ve hayatınıza iyi, güzel anlamda el atıp bir düzen oluşturacağınızı gösterir. Hasret duyduğunuz aile huzuruna, yardımseverliğe, yakın zamanda elinize girecek olan toplu paraya ve iş yerine farklı bir mertebeye yükseleceğinize delalet eder. Bununla birlikte çevresi tarafından sayılan ve sevilen biri olduğuna yorumlanır.

Ticari anlamda bereketli ve bolluğu çok olan bir dönemde olduğunuzu ve bu dönemi en iyi şekilde değerlendirmek için elinizden geleni yapmanızı tabir edilir. Aile hanedanınızın çoğalacağına ve oldukça büyük bir kısmetin kapınızı çalacağına işaret eder.

Kahve falında arkeolog görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.