Kahve Falında 7 Sayısı Görmek Ne Demek?

Kahve falında 7 sayısı görmek, güç ile temsil edilir. Kendi ayakları üzerinde durmaya işarettir. Hayatının yakın bir zamandan sonrasında kendi ayakları üzerinde duracak ve kimseye muhtaç olmadan yaşayacaktır. Kimsenin yardımına ihtiyaç duymaksızın tek başına hayata tutunup bütün başarılarını da yine kendi çabası ile elde edecek ve sahip olacağı her şeyi kendi çalışması ile elde edecektir. Dik duruşu ve kendinden emin tavırları ile gelecekte çok başarı işlere imza atacak ve bunun yanı sıra sağlam bir gelir elde edecektir.

Falda 7 sayısı görmek, kişinin birilerine muhtaç olmaktan veya hayatını sürekli başkalarının mutluluğu üzerine yaşamaktan bıktığı ve bundan sonrasında artık kendi hayatı ve kendi mutluluğu için mücadele edeceği ve mücadelede muvaffak olacağı anlamına gelir.

Belli bir noktadan sonra yaptığı fedakârlıkların anlaşılmıyor olması ve başkalarına yaptığı iyiliklerin sonucunda, kendi hayatından ve başarılarından vazgeçip başkaları için çırpınmasının sonucunda hep zarar görüyor olması kendini silkeleyip hayata yeniden başlamasına sebep olacak. Bu başlangıçta ilk andan itibaren dimdik güçlü bir şekilde ayakta kalacak ve her geçen gün kendini geliştirerek performansını arttıracaktır.

Güzel bir gelecek anlamına gelmektedir. Fakat bu geleceğin oluşabilmesi için kişinin kendi ayakları üzerinde durması ve kendisi için savaşması kimseyi kendi hayatında ki mücadelelere sokmaması gerekmektedir. Aksi takdirde yeniden başladığı noktaya dönecek ve hiç bir şey elde edemeyecektir.

Bir süre yaşayacağınız talihsizlik ve uğursuzluklara işaret eder. Başınıza bir takım olumsuzluklar gelebilir. Gelecek birkaç ay içerisinde dikkatli davranmalı ve kendinizi tehlikeye atacak işler yapmaktan uzak durmalısınız. Kısa süre devam edecek bu uğursuzluk sürecinden sonra rahata ereceğinizi gösterir.

İyi zannedip güvendiğiniz bir takım insanların arkanızdan iş çevirdiklerini öğrenebilirsiniz. Bu durumda onları hayatınızdan hemen uzaklaştıracak ve rutin yaşamınıza güvenli bir biçimde geri döneceksiniz. İş konusunda hiç beklemediğiniz arkadaşlarınızdan destek; yine hiç beklemediğiniz arkadaşlarınızdan da kötülük görebilirsiniz.

Kahve falında 7 sayısı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.