Kahve Falında Arapça Kef Harfi Görmek Ne Demek?

Kahve falında arapça kef harfi görmek, uzun süredir rahatınız yerindeydi ancak yeni ve zahmetli ancak çok daha kazançlı bir işe gireceksiniz anlamına gelir. Sıkıntının en zevkli olanı demektir.

Falda arapça kef harfi görmek, ilk etapta oldukça zorlanacağınız bu işi zamanla çok fazla sevecek, oldukça kabulleneceksiniz ve işin başında geçireceğiniz uzun saatler, günler sıkıntı vermemeye, hatta çok eğlenceli gelmeye başlayacak demektir.

Kazanacağınız para, kariyer, nüfuz ve saygınlık da sizi çok daha fazla tetikleyecek, azminiz maksimum düzeye çıkacak ve kazanılan başarılar daha çok başarı getirecektir böylelikle. Bu yoğun çalışma döneminde ailede ve arkadaş çevresinde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz, size kendileriyle çok ilgilenmediğiniz konusunda çıkışabilirler. Tartışma ortamı yaratmadan hayallerinizi, işinizi ne kadar çok sevdiğinizi anlatarak karşınızdaki kişileri ikna edip bir orta yol bulmaya çalışmalısınız. Bu durumun iyiye ya da kötüye gitmesi tamamen sizin elinizde, başkasının değil.

Düşmanlığın sonlanması olarak yorumlanır. Aile içindeki bir düşmanlık en sonunda tatlıya bağlanacak her iki taraf ve ailedeki herkes derin bir oh çekecektir. Bu düşmanlığın ortadan kalkmasına zemin, uzun ve zorlu uğraşları sonucunda hazırlanacak ve sonrası tıkır tıkır işleyecek devamı da mutlu sona bağlanacaktır.

Teslimiyet anlamına gelir. Bu teslimiyet de baş edilemez, göz, dışarda olan bir erkeğin evine bağlanacağına, eşine teslim olacağına ve bir daha hiçbir zaman dışarıda gözü olmayacağına yorumlanır. Eşler arasında bağlılığın ve sadakatin artacağına işaret eder.

Kahve falında arapça kef harfi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.