Kahve Falında Meteor Görmek

Kahve falında meteor görmek, yakın zamanda dilediğiniz bir dileğinizin çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesi anlamına gelir. Büyük bir istek çok kısa süre içinde hayal iken gerçek olabilir. Kişi hayırlı haberler alır ve şansı açılır. Bekar olan kişiler sürpriz bir aşka başlayabilieler ve aşk hayatında yüzünüz güler. Kısmetiniz açılır ve sevdiğiniz insan ile bir araya gelebilirsiniz. Seevnlerin arasındaki engeller kalkar ve yeniden kavuşurlar.  Çok uzun süredir hayaller kurup dilekler adadığınız biri sizi arayabilir. Hayat yeniden yollarınızı kesiştirir.

Falda meteor görmek, zor sıkıntılı günleri geride bırakmaya ve bu zor günlerden sonra mükafatınızı alacağınıza yorumlanır. Bu müjdeli haber ile birlikte hayatınızın değişeceğini işaret eder. Ele geçirdiğiniz fırsatı doğru kullanıp bu şansınızın yok olmamasına çalışmalısınız. Büyük bir teklif gelebilir.

Kahve Falında Meteor Yağdığını Görmek

Uzun zamandır sizi bekleyen bir sürprize yorumlanır. Meteor fincanda alt kısımlarında ise daha gerçekleşmesi için zamanın olduğuna yorumlanır. Eğer çevresinde kara bulutlar veya başka insanlar varsa yeni insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. Farklı bir sosyal çevreye girilebilir ve hyatınıza önemli insanlar girebilir.

Kahve Falında Göktaşı Görmek

Yeni mal mülk edinmeye ve parasal olarak daha güvende olmaya, ailenizi de güvence altına almaya yorumlanır. Uzak bir yerden ev satın alma planı olanların bu planı gerçekleşir. Hep hayal edilen bir yerde ev alınır ve taşınabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, kararlarınıza saygı duymayan veya önemsemeyen biri varsa sonunda ikna olmasına yorumlanır Siz bu konuda destekleyen insanlardan güç alabilirsiniz. Yurt dışına çıkma fırsatı elinize geçebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.