Kahve Falında Temiz Kalp Görmek Ne Demek?

Kahve falında temiz kalp görmek, dua demektir. Etrafında yakın çevresinde kendisi için dua eden iyiliği için çırpınan her zaman destekçisi olan biri olduğu ile tabir edilir. Aynı zamanda karakteri ile ilgili de bilgi verir. İyi kalpli, düşünceli narin yapıda bir insan olduğunu gösterir.

Falda temiz kalp görmek, aynı zamanda gizli duygular ile yorumlanır. İçinde gizli tuttuğu ve açığa çıkmasından korktuğu bir aşkı ifade eder. Bu aşk her ne kadar en saf duyguları temsil etse de fal sahibi tarafından imkansız görülen ve duyulmasının sakıncalı olacağı düşünülen bir aşktır.

Aynı zamanda sevilmeye işarettir. Gizli bir hayranı tarafından sevildiği ile tabir edilir. Bu kişiyi tanıyor olmasına karşın çok fazla diyalogları yoktur.

Sadece gördüğü göz aşinalığının olduğu ismen tanısa da arada bir selamlaşmanın dışında bir arkadaşlık yada dostluklarının olmadığı fakat bu kişinin ciddi anlamda aşk besliyor fakat karşılık alamayacak olma korkusu ve arada herhangi bir cesaret alabileceği yada konuşabileceği bir ortam olmamasından dolayı açılamıyor olduğunu gösterir. İş yaşantısında karşınıza çıkacak dürüst insanların varlığı ile de yorumlanabilir ve bu onlara güvenebilirsiniz demektir. Tüm bu tabirlerin dışında yeni başlamakta olan bir dostluğu simgeler. Bu dostluk yeni başlamakta olup gelecekte ikili birlikte pek çok başarıya imza atacaktır.

Kahve falında temiz kalp görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.