Kahve Falında Üç Göz Görmek Ne Demek?

Kahve falında üç göz görmek, fincan içerisinde gözlerin birbiri ile olan yakınlık ya da uzaklıklarına göre farklı anlamlar taşıyabilmektedir. Alt alta ya da üst üste olması da yaşamına yönelik birbirinden farklı konular üzerinde bilgi verebilmektedir.

Tek bir nokta üzerinde yığın halinde oluşmuş ise bu dedikodunun ve kıskançlığın hane içinde hâkimiyet kurduğunu işaret eder. Yalnız yaşayan kişi için ise bu üç gözden oluşan yığın kalabalık bir arkadaş ortamını ifade eder. Sosyal ilişkilerinde tedbirli olmalı ve gerekmediği sürece özel yaşamı ya da aile hayatı ile ilgili hiçbir sırrını ikinci kişilerle paylaşmamalıdır.

Yan yana sıralı halde ise dile getirilmemiş duyguların açığa çıkacağı anlamına gelir. Bu durum memnun olunmayan iş hayatından istifa edileceğini ya da mevcut olan ilişkinin tatsız konuşmalar nedeni ile sonlandırılacağını göstermektedir.

Falda üç göz görmek, geniş aralıklar ile fincan ağzına doğru art arda ilerliyor ise, eğitim için yurt dışına çıkma planları yapıyorsunuz demektir. Bunun yanı sıra bu seyahat yaşamınıza birçok yenilik getirecek ve bambaşka biri olarak dönmenize neden olacaktır.

Fincan ağzına dağılmış halde ise, gelecek günlerinizde başarılarınızdan dolayı gündemde kalmaya hazır olun deriz. Kaçınılmaz bir şöhrete sahip olup herkesin imrenerek bakacağı bir yaşam tarzı sizi bekliyor demektir. Fincan dibinde toplanmışsa, şehir dışında yaşayan yakınlarınızdan üzücü bir haber alabilirsiniz.

Kahve falında üç göz görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.