Kahve Falında Tuzak Görmek Ne Demek?

Kahve falında tuzak görmek, zorlu bir döneme gireceğinizin ve çevrenizde sizleri çekemeyen insanların olduğuna dalalettir. Kariyer bakımından oldukça iyi bir noktadasınız ve bu durum çevrenizde ki bazı kişiler tarafından çekilememekte. Bu nedenle önceliği çevrenizdeki, dost görünen kişilere vermelisiniz. Ancak o kişilerin yaptığı çoğu şey amacına ulaşamayacak. Yani sizin yüreğinizin büyüklüğü ve temiz kalpliliğiniz sayesinde hiç yara almadan bu kötü durumlardan sıyrılacaksınız.

Bol kazançlı bir döneme gireceğinizin habercisi olabilir. İş hayatınızda terfi alabilir ve maaşınızda yüklü bir miktar artış olabilir. Bir yakınınız size yüklü bir miktar para verebilir. Bu kazançlar sayesinde maddi sıkıntılarınız son bulacaktır.

Falda tuzak görmek, hiç ummadığınız bir anda bir tanıdığınızdan bir darbe yiyeceğinizin habercisidir. Çok güvendiğiniz ve hiç beklemediğiniz bir kişiden alacağınız darbe sizi diğer insanlara karşı güvensiz kılabilir. Ancak, bu olay size bir ders verecek ve hayata karşı daha sağlam adımlar atabileceksiniz. Yakın zamanda yaşayacağınız olaylarla baş etmekte zorlanabilirsiniz ve bun konuda yakın çevrenizden ve ailenizden yardım alabilirsiniz.

Ailenden birisiyle tartışma yaşayacaksın. Arkandan laf edenler var dikkat etmelisin.  Beklediğin bir teklif bulunmaktadır. Hayatında bazı değişiklikler olsun istiyorsun.  Yakın çevrenden birisiyle tatile çıkacaksın. Sevdiğin kişinin senden uzaklaştığını düşüyorsun. Aslında sana daha fazla bağlanmaktadır. Beklediğin teklif en kısa zamanda gelecektir. Mutluluk seni bekliyor.

Kahve falında tuzak görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.