Kahve Falında Küçük Kafalı Adam Görmek Ne Demek?

Kahve falında küçük kafalı adam görmek, hayatınıza yeni birinin geleceğini simgeler. Bu kişi bir erkek olacaktır. Bu erkeğin sizinle bir para ilişkisi yani maddiyat temelli bir ilişkisi kurulacaktır. Ancak daha sonra yaşamınızda kalıcı bir yer edinecektir ve uzun süre sizin en yakın dostlarınızdan biri olacaktır. Bu kişi sizin hakkınızda çok fazla fikre sahip olmasa da siz onu çok sevecek ve çok önemseyeceksiniz. Bu erkek, olayların ve insanların üzerine çok fazla düşünen biri olmayacak bu yüzden de zaman zaman ilişkinizde sorunlar yaşanacak.

Falda küçük kafalı adam görmek, erkek kişi figürünün işaret ettiği gibi, zindeliğin ve enerjinin yoğun olduğu bir dönemde karşınıza yeni birinin çıkacağını gösterir. Bu kişi sizin için, siz başta anlamasanız da çok önemli biri olacak. Sizi hep doğru tercihleri yapmaya ve tutarlı olmaya itecek.

Maddi açıdan onun sayesinde çok yükseleceksiniz, bütçenizin durumu giderek iyi hale gelecek. Bu erkek kişisinin yeri sizin için özel olacak ve yerini kimse dolduramayacak. Hayatınız boyunca size yardım edecek.

Yıllar önce uğradığınız bir iftira yüzünden hemen hemen her gün dua ediyorsunuz. Birkaç gün içerisinde dualarınızın kabul olduğunu ve size iftira atan kişilerin daha beter konumlara düştüğünü göreceksiniz. Hayatınızda kimsenin olmaması ve mutlu bir yuva özlemi kurmanız bazı teklifleri değerlendirme aşamasına geçmenize vesile olacak. Her ne kadar umudunuz olmasa da güzel bir gelecek sizi bekliyor.

Kahve falında küçük kafalı adam görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.