Kahve Falında Tünel Görmek Ne Demek?

Kahve falında tünel görmek, aile içinde veya ilişkide yaşanan birtakım sorunların çözülmesine, olayların tatlıya bağlanmasına işaret etmektedir. Mutluluk ve huzur dolu günlerin kapıda olduğunun, çok yakın zamanda kavuşulacağının habercisidir.

Falda tünel görmek, sıkıntı yaşanılan ve bundan dolayı üzüntü duyulan olayların son bulmasının göstergesidir. Aile içinde veya evli değilseniz ilişkinizde yaşadığınız sıkıntılı süreç ve üzüntü veren olaylar son bulacak demektir. Eşiniz veya sevgiliniz ile yaşayacağınız mutlu ve huzurlu günler çok yakındadır. Yakın zamanda son bulacak olan bu sıkıntılar bir daha geri dönmeyecek uzun bir süre mutluluğun tadını çıkaracaksınız.

Sizin için kavga eden iki kişiyi de temsil ediyor olabilir. Farkında olmasanız da siz çok sevilen birisiniz öyle ki uğrunuzda kavga bile ediliyor. Aynı zamanda başarı ve kariyer ile de ilişkilendirilir. Kişinin ailesinden birisi büyük bir başarı kazanacak ve sonucunda tüm aile sevince boğulacak demektir.

Gösterdiğiniz çabaların sonucunu yakın zamanda alacaksınız demektir. Muhteşem bir terfi ve maddi kazancınızda artış sizi bekliyor olabilir hazırlıklı olun!

İyi ve güzel olayların habercisidir. Mutluluk ve sağlık ile ilgili olumlu gelişmeler yalayacak demektir. Bunların yanında çıkılacak olan bir seyahat ile de eş değer tutulur. İş kaynaklı olduğu ön görülen bu geziden mutlu ve hayırlı haberler ile döneceksiniz demektir. Ancak bu gezi sonrasında ortak bir iş kurmayı planlıyor veya önceden planlanmış bir ortak işe girme girişimlerinde bulunuyorsanız dikkatli olmakta fayda var! Çünkü bu ortaklık size hayırlar getirmekten ziyade bir nebze sorun çıkartıp başınızı ağrıtabilir. Bu sebeple düşünerek adım atmakta fayda var.

Kahve falında tünel görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.