Kahve Falında Ters P Harfi Görmek Ne Demek?

Kahve falında ters p harfi görmek, maddi bir kazançla yorumlanır. Bir kaç vakte kadar bir yerden maddi kazanç elde edeceği anlamına gelir. Ayrıca kişinin yaptığı işin dışında karşısına bir fırsat çıkacağı ve bu fırsat sayesinde kendisini çok ferahlatacak bir kazanç elde edeceği söylenir. Yakın zamanda gelecek teklif ve anlaşmalara açık olmalı kar kapılarını dikkatli kollamalıdır.

Falda ters p harfi görmek, kazançlı bir işin kapıda olduğu anlamına gelir bu iş neticesinde para yada bir mal sahibi olunacaktır. Hiç beklenmedik bir yerden gelecek olan bu yatırım fırsatı feraha ve düzlüğe çıkaracaktır. Çok şanslı olduğu söylenebilir. Fakat bu kişilerin şansları etraflarında ki bazı kem gözler tarafından bağlanmıştır. art niyetli insanlardan uzak durmak işlerinin ve kısmetlerinin yeniden açılmasını sağlayacaktır.

Ellerini attıkları her işi başarabilecek, giriştikleri her işte işleri kendiliğinden yürüyecek kadar şanslı olan bu kimseler etraflarından çok fazla nazar almaktadırlar bu yüzden de bu şansları bağlı kalır hep. Gözünü açık tutması gerektiğini, ayağına gelecek olan fırsatları tepmemesi gerektiğini vurgular. Çünkü yakın zamanda açılacak bir kapı başına talih kuşu konmasını sağlayacaktır. Hayatının geri kalanını refah ve bolluk içerisinde geçirmesine yarayacak olan bu fırsat eğer değerlendirilmezse ikinci bir şans kesinlikle olmayacaktır.

Kahve falında ters p harfi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.