Kahve Falında Kepçe Görmek Ne Demek?

Kahve falında kepçe görmek, ferahlığın ve rahat günlerin sembolüdür. Uzun zamandır büyük bir baskı altında yaşayan ve ne zaman feraha ereceğini bilmeyenler için çok yakın zamanda ferahlık ve çıkış yolu olduğunun göstergesidir. Borç içinde kıvranan ve giderek daha da kötü bir duruma sürüklenenler içinse ele toplu miktarda büyük bir paranın geçmesi ve bu para sayesinde tüm borçlardan kurtulup yeni bir iş kurmaktır. Kepçe figürü yepyeni başlangıçlara, rahat bir nefes almaya işaret eder.

Falda kepçe görmek, eğitimi devam edenler için sınavların beklenenden daha başarılı geçmesi anlamına gelir. Bekar olanlar içinse beklediklerinden daha iyi ve hayırlı bir kısmetle tanışıp çok mutlu bir evlilik yapmak; asla başkalarına muhtaç olmadan refah ve huzur içinde yaşamaktır. Büyük ve geniş bir kepçe figürü görmek yakın zamanda gerçekleşecek büyük bir nikah, açılış ya da benzeri bir törene işaret eder. Daha küçük bir kepçe figürü ise aile arasında yapılacak, daha sakin ve sade ancak hayırlı bir işe vesile olacak törenlerin habercisidir.

Eşinizin size güzel bir sürprizi var ama aranızın limoni olması sürprizi ertelemesine yol açacak. Tipik kadın kaprislerini fazla uzatarak ilişkinizi zedelediğinizin farkına varmalısınız. Etrafınızdaki her şeye imrenmek yerine kendi özelliklerinize odaklanın ve yaşamınızı kendiniz güzelleştirin. Aile büyüklerinin de aranızda olacağı bir toplantı sayesinde eşinizle aranız düzelme yoluna gidiyor.

Kahve falında kepçe görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.