Kahve Falında Şampanya Görmek Ne Demek?

Kahve falında şampanya görmek, gün geçtikçe değerini daha iyi anladığınız kişilerin çevrenizde olması size büyük bir huzur ve mutluluk veriyor. Eski bir arkadaşınız ile tesadüfen başka bir şehirde karşılaşarak hasret giderebilirsiniz.

Saygı duyduğunuz büyükleriniz tarafından takdir görmek çok hoşunuza gidiyor fakat bu yükü kaldıramamaktan da arada sırada endişe ediyorsunuz. Sevdiğiniz kişileri ilginizle bunaltmanız onları bazen sıksa da çoğu zaman bu ilginiz onların hoşuna gidiyor. Sakin bir geleceğiniz, düzenli bir işiniz ve mutlu bir yuvanız olacak.

Falda şampanya görmek, zorlu işleri başarmak için zamana ihtiyacınız olduğunu gösterir. Mutsuz olduğunuz anlarda verdiğiniz kararlar ileride pişman olmanıza neden olabiliyor. Gereksiz takıntılar yaparak hayatı daha çekilmez kılmak gibi bir huyunuz var. Çok ince düşünen yapınız olması çoğu zaman çabuk kırılmanıza neden oluyor.

Duygusal ve romantik anlar yaşayacağınız sevgiliniz ile aranızda yaşadığınız küçük anlaşmazlıkları tatlıya bağlayacaksınız. İş hayatınızda kendinizi riske atarak büyük başarılar elde edeceksiniz. Sevdiklerinizi şımartmanız gereken zamanlar olabilir ve sizden bekledikleri ilgiyi onlara vermeniz için zaman ayırmanız gerekebilir.

Kırılgan bir yapıya sahip olman nişanlını fazla tedirgin ediyor. Ona seni anlayabilmesi için bazı ipuçları vermelisin. Görmezden gelmeyi tercih ettiğin birtakım ailevi problemler ilerde vicdan azabı duymanı yol açacağı için konuşarak halletme yoluna gitmelisin. Harcamalarında titiz davranman gelecekte maddi sıkıntılar çekmeni daima önleyecek. Erkeklerin nasıl hediyeler almaktan hoşlandığını bilmediğin için nişanlına sürpriz yapmayı bir türlü beceremiyorsun.

Kahve falında şampanya görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.