Kahve Falında Tek Göz Görmek Ne Demek?

Kahve falında tek göz görmek, fal sahibinin daha önce düşmanı olarak gördüğü bir insana acıyarak merhamet etmesi ile yorumlanır. Karşıdaki kişinin küstah davranışlarından hiç hoşlanmayan ve ona karşı bir antipati duyan fal sahibi, ufak bir olaya şahit olacak ve aslında bu kişinin yaşadığı hayat şartlarının zorluğundan böyle davrandığını anlayacaktır. Eğer fal sahibi bu insanla doğru bir şekilde iletişime geçmeyi başarırsa aralarında derin bir dostluk gelişecektir.

Falda tek göz görmek, bir diğer fal yorumcusuna göre kendini edebi olarak geliştirmek demektir. Konuşma sanatına ve kendini ifade etme gibi yeteneklere merak salan fal sahibi bu konuda büyük adımlar atarak kendine kitaplar alacak hatta bir kursa katılarak yaşamına bir anlam vermeye çalışacaktır. Kısa bir süre sonra ilişkilerine gayet güzel yön verebildiğini öğrendiği zaman ise ne kadar güzel bir iş yaptığını anlayacaktır.

Fincanın dip kısmında beliren büyük bir tek göz sembolü ise fal sahibinin aile içi ilişkilerinde daha öz güvenli davranması gerektiğini vurgular. Kararlı ve doğru adımlar atmak ailedeki herkesi etkileyecek olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Genel anlamda pozitif ilerleyiş olarak yorumlanır ve kahve fincanında ki konumu da yorum açısından büyük ölçüde önemlidir. Örneğin fincanın ağız kısmında beliren tek göz sembolü dış dünya ile ilgili mühim gelişmelerin altını çizerken, kulp kısmına yakın bir mesafede beliren tek göz sembolü daha kişisel gelişmelere dalalettir.

Eğer fal sahibi kendini vicdanen sorgulamaya başlamışsa bunun iyi bir davranış olduğunu ve devam ettirilmesi gerektiğini vurgular.

Fal tabağında belirmiş ise boşu boşuna stres yapılan birkaç konu olduğunu ve derhal vazgeçilmesi gerektiğini işaret eder.

Kahve falında tek göz görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.