Kahve Falında Tasma Görmek Ne Demek?

Kahve falında tasma görmek, kendinizi özgür hissetmediğinize işaret olabilir. Eğer boynunuzda yerlere kadar uzanan bir tasma var olarak görüyorsanız, hayatınızın kontrolünün sizde olmadığını hissediyorsunuz demektir. Bu sebeple sürekli planlar yapıyor, kendinizi oradan oraya atıyorsunuz. Fakat bu size ve yakınlarınıza sandığınız kadar iyi gelmeyecektir. Onları sorunlarla baş başa bıraktığınızın, aslında birlikte olmak istediğiniz kişilerin onlar olduğunun farkında olmayabilirsiniz. Bu yüzden artık toparlanmalı ve sorunlarınızdan uzağa koşmaya çalışmak yerine içine balıklama atlayarak , ilmek ilmek çözmeye çalışmalısınız. Ancak bu sayede artık kaçmanız gerekmez.

Falda tasma görmek, eğer size değil de bir hayvana bağlı gördüyseniz, esaretten çok düşmana işaret edilir. Bu kişi ya da kişiler sizin için planlar yapmakta ve tuzaklar hazırlamaktadırlar. Yakın tarihte psikolojik bir saldırıya uğrayabilir, sarsılabilirsiniz. Fakat tam bu süreçteki duruşunuz, sizin kaderinizi belirleyecektir. Bu sebeple sevdiklerinize yakın durarak, size yardım etmelerine izin vermelisiniz. Zira tüm sorunları tek başınıza atlatamayacağınız gibi, onlara yakınlaşarak hiç unutmayacağınız güzel anılar da elde etmiş olursunuz.

Konuyu anlamadığı halde her lafa limon olmaya çalışan bir iş arkadaşınız sinirlerin gerilmesine yol açabilir. Siz daha sabırlı ve hoşgörülü davranışlar sergileyerek ortamı yumuşatmayı başarıyorsunuz. Nişanlınızın tatil planlarının suya düşmemesi için rapor işlemlerinizi düğünden önce ayarlamaya çalışsanız iyi edersiniz. Onu sebepsiz yere başka kadınlardan kıskanarak üzerine gitmeyin çünkü nişanlınız özgürlüğüne düşkün bir adam.

Kahve falında tasma görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.