Kahve Falında Tanıdık Görmek Ne Demek?

Kahve falında tanıdık görmek, güzel havadisleri nitelendirir. Genellikle önemli mertebelerde tanıdığı olan kişilerin yardım edeceği anlamı taşımakta. Bu sembol pek çok insanın güzel mevkilere gelmesine ve yapılan işten elde edilecek bol kazanca işarettir. Yakın çevrenizde yer alan bu kişi hem manevi hem de maddi yönden yardımınız koşacak.

Yakından tanıdığı bir kişi tarafından yüksek oranda mal ve mülk miras kalacak. İş hayatınızda gerçekleştirmiş olduğunuz projelerinizde başarılı olacak ve maddi sıkıntılarınız son bulacaktır. Özel hayatınızda hoşlandığınız kişi ile birlikte olacağınız anlamı taşır.

Falda tanıdık görmek, fincanda bu sembolün çıkması iş hayatınızda çok ilerleme kat edeceğinize ve merhametli bir insanla tanışacağınıza delalet eder. Gücün, kudreti, servetin ve saygınlığı ifade eder. Çevrenizdeki bazı kişilerle arkadaşlığınızı sonlandıracak ve yeni kişilerle kuracağınız dostluğa işarettir.

Kariyerinizde sürpriz gelişmelerle karşılaşacaksınız. Eşiniz ve sevgilinizle yaşayacağınız kıskanç davranışlar sergilememeye ve sevdiğiniz kişiye ne kadar çok güvendiğinizi hissettirmelisiniz.

Hayatının büyük kısmının değişmesi için beklediğin fırsat 5 vakte kadar gerçekleşecek. İlk başta çok karışık görünen bir işi yapamayacağını düşünüp, pes etmek isteyeceksin. Sonra bu fikrinden vazgeçip tekrar azmedeceksin ve bu işten büyük kazanç sağlayacaksın. Kafandaki soru işaretlerini olumsuzda olsa netleştirmen, seni güzel günlere götürecek bir yolun oluşmasına olanak sağlayacak.

Kahve falında tanıdık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.