Kahve Falında Artı İşareti Görmek Ne Demek?

Kahve falında artı işareti görmek, kişinin romantik ve ince karakterli bir insan olmasından dolayı çok kırılgan bir yapıda olduğunu simgeler. Eğer fail fincanının kulp kısmında artı işareti belirmiş ise kişinin etrafında bu özellikleri taşıyan kırılgan bir insan var demektir ve bu durumda daha nazik olmasını gerektirir.

Bazı yorumlarda ise keskin zekalı bir insan ile yorumlanır ve etrafındakilere duyarsız kalamamak olarak yorumlanır. Sizler için hayatın özellik ile de bu sıralar sadece pozitif yönleri ile karşılaşacak negatif yönlerinin ne anlama geldiğini de pek anlamayacaksınız. Her ne konuya el atar iseniz onu başaracak ve herkesin hem tanıyacak hem de imrenecekleri biri olarak bakacakları biri haline geleceksiniz. Sizler bu durumu ellerinizde tutmak için de geçmişte oluşturmak için gösterdiğiniz çabayı göstermeli ve iyi niyetinizden asla ödün vermemelisiniz.

Sizlerin geçmişten gelen bir hayli borcunun olduğunu fakat bu ara mantıklı hareketleriniz ile de tüm borçlarınızdan bir anda kurtulacak olduğunuza da işaret etmektedir. Sizlerin bu borçlardan kurtulmanız artık hayatınızın daha da olumlu yönlerde ilerliyor olmasına yardımcı olacaktır.

Bu ara sizlerin istekleri doğrultusunda hareket edecek olan insanların da çevrenizde yer almasına işarettir. Sizler bunu çıkar amaçlı kullanmak yerine herkesin yararına olacak şekilde yönetir iseniz hem her an yanınızda yer alabilecekler hem de her taraf bir hayli kazanabilecek.

Falda artı işareti görmek, kahve fincanında görüldüğü konuma göre de yorumlanabilmektedir. Fincanın dip kısmında bariz bir şekilde artı işareti belirmiş ise fal sahibinin inandığı ve güvendiği kişileri iyi seçmesi gerektiği konusunda bir uyarı verir.

Eğer fincanın ağız kısmında artı işareti varsa gün içerisinde fal sahibinin keyfini kaçırmak isteyen bazı insanların ortaya çıkacağını fakat fal sahibinin bu insanları ciddiye almayıp eğlencesine devam edeceği anlamını taşır. Bir diğer yorumcuya göre kazancına kazanç katacak bereketli bir iş ile yorumlanır. Bu yeni iş tüm ailenin zevkle dahil olacağı eğlenceli bir proje olabilir. Fal sahibi ufak bir sermaye gerektiren bu işi asla geri çevirmemelidir. Eğer aklında bazı soru işaretleri varsa bir büyüğe danışmakta fayda vardır.

Fal tabağında büyük bir şekilde konumlanmış ise gelecekte fal sahibinin hayatına dahil olacak sorumsuz bir insanı simgeler fakat ufak bir şekilde belirmiş ise biraz kuşkulu bir insan olarak yorumlanır.

Kahve falında artı işareti görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.