Kahve Falında Cetvel Görmek Ne Demek?

Kahve falında cetvel görmek, doğruluk, dürüstlük, saygınlık, bol kazanç olarak yorumlanır. Bu dönemde yeni girişimlerde bulunabilir ve bol kazanç elde edebilirsiniz. İş hayatınızda başarılı bir dönemin habercisidir. Hayatınızda her zaman dürüst olduğunuz, saygı duyduğunuz birinin olduğu anlamına gelir.

Sizlerin hayatının herkesin imreneceği kadar güzel olmasının yanı sıra kolaylık ile herkesin elde edemeyeceği kadar özel olduğunu da göstermektedir. Sizler bu durumu hava atmak ya da ego gibi durumlar ile insanların karşısına geçmeyi tercih eder iseniz o zaman tüm her şeyi birden kayıp etmek gibi kötü olaylar ile hem karşılaşabilecek olmanız hem de birden sıfıra dönmeniz kadar kötü durumların da kapıda olabileceğini işaret etmektedir.

Eğer elinizde olanlar ile sadece kendinizi düşünmeyip bir de çevrenizde olan insanlar ile yardımlaşmayı tercih eder iseniz hem daha çok artacağını hem de sizlerin daha mutlu olabileceğini da işaret etmektedir. Sizleri kendinizi adeta cennette hissettirecek kadar hem özel hem de bir o kadar iyi niyetli olan birinin sizler ile evlenmek için kapınızı çalmak üzere olduğunu da göstermektedir.

Bu kez kapıyı çalan kişiyi geriden geriye göndermek yerine hem onu tanımak hem de kırmamak amacı ile bir konuşmayı dener iseniz de bir ömür boyu vazgeçemeyecek olduğunuzu da ifade etmektedir.

Falda cetvel görmek, doğruluğun işaretidir. Hayatınızı planlar yoluyla yaşadığınız, planlarınıza sadık kaldığınız ve programlı biri olduğunuz anlamına gelir. Aşk hayatınızda belirgin bir anlamı vardır. Renkli gözlü biriyle tanışmış ya da tanışmak üzere olabilirsiniz. Bu kişi ile güzel bir birlikteliğiniz olacağı anlamına gelir. Bu kişiden çok fazla etkileneceğinizin de habercisidir cetvel sembolü. Ayrıca bu kişiyi etkilemek için bazı çabalar içine gireceksiniz demektir.

Aşk ve iş hayatınızda başarının ve yükselmenin habercisidir. Falda cetvel sembolü bazen olumsuz anlamlar da taşır. Çok sevdiğiniz biriyle sorunlar yaşayabileceğinizi ve yollarınızı ayıracağınızı söyler. Siz her ne kadar bu çok değer verdiğiniz insanı kaybettiğiniz için üzülseniz de bu aslında hayırlı bir kayıp olacaktır. Cetvel sembolü girişimci yönünüzü ortaya koymanız gerektiğini söyler. Bu sayede herkesin konuştuğu biri olacaksınız demektir.

İş hayatınızda istediğinizi almanızın yolu da girişimci olmanızdan geçmektedir. Ancak bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu fincandaki diğer semboller belirleyecektir. Bu anlamda fincanı bir bütün olarak yorumlamanız daha faydalı olacaktır. Aksi halde yanlış yorumlar yapmanız kaçınılmaz olacaktır.

Kahve falında cetvel görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

  1. Serap dedi ki:

    Cetvel ne anlama gelir