Kahve Falında Semer Görmek Ne Demek?

Kahve falında semer görmek, çoğunlukla güzel olayların gerçekleşeceğine işaret eder. Eğer bekarsa kısa bir süre sonra evlilikle sonuçlanacak ciddi bir ilişkiye adım atacak. Genel olarak belli bir birlikteliğin ardından evliliğe işaret etmektedir. Özel olarak büyük bir mutluluk yaşayacak ve yaşayacağınız bu mutluluk pek çok işinizin rast gideceğini de ifade eder.

İş hayatınızda çok başarılı projelere imza atacak ve bu başarı neticesinde önemli bir sürprizle karşılaşacaksınız. Fal sahibi evli bir kişi ise evliliğinde çıkacak olan bir takım pürüzler giderilecek ve hanesinin içindeki huzur ve bereket artacaktır.

Falda semer görmek, bazı olaylar karşınızda içinizin daraldığını ama bu durumun üstesinden kolaylıkla gelerek mutlu günler yaşayacağınıza delalet etmekte. Bu sembol maddi yönden bol kazançlı bir sürenin sizi beklediğine işaret eder. Bu kazançlı süre boyunca önceki borçlarınızdan kurtularak rahata kavuşacaksınız.

Özel hayatınızdaki ilişkiniz hayırlı olaylara vesile olacak. Bu ilişkiyi çok yakın bir zamanda evlilikle sonlandıracak ve herkes tarafından olumlu yorumlar alacaksınız. Yakın bir süre içerisinde çocuk müjdesi de olarak algılanır. Okul hayatınızda çok başarılı olacaksınız.

Hayırlı evlatlar yetiştirmiş olmanın haklı gurur içerisindesiniz. Size hep destek olmaları akrabalarınızın da gözünden kaçmıyor. Mutlu haberlerle bir araya gelecek olan aile bireyleri daha da kalabalıklaşmanın sevincini yaşayacak. Eskiden kalma kırgınlıkların son bulacağı bir döneme giriyorsunuz. Hayatınız boyunca istediğiniz eve 3 vakte kadar kavuşacağınızı müjdeleyelim çünkü falınızda çift kaplumbağalar var.

Kahve falında semer görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.