Kahve Falında Yengeç Görmek Ne Demek?

Falda Yengeç Görmek

Kahve falında yengeç görmek; birçok fal yorumcusu tarafından negatif olaylara yorumlanır. Yengeç gerçek hayatta çift kıskaçlı bir deniz canlısı olduğundan, falda görüldüğünde bir düşmana işaret eder. Sürekli görüştüğünüz bu insan, art niyeti sebebiyle diğer insanlarla arkadaşlığınızı kıskanacak ve dostlarınızla aranızı bozmak isteyecek. Sadece kendisine ilgi bekleyen bu insan bencil olması nedeniyle size zarar verecek. Aynı zamanda ilişkilerinizin mahvolmasında parmağı olacak.

Falda yengeç görmek, bazen de yeni edineceğiniz arkadaşlıklara dikkat etmeniz yönünde sizleri uyarır. Hayatınıza girecek yeni insanlardan biri çift karakterli ve sadece iyi gün dostu olacak.

Kahve fincanında yengeç şekli çıkması, bazı fal yorumcularına göre ilişkilerde sorunların yakın olduğuna yorumlanır. Hem özel hayatınızda, hem de sosyal hayatınızda ilişkileriniz sarsıntılı bir döneme giriyor. Fincanın ortasında yengeç şekli görülürse, çok değer verdiğiniz bir insanla aranız bozulacak.

Falda görülen yengeç sembolü, çoğunlukla fal sahibi için üzücü olayları haberdar eder. Aşk hayatında ve iş hayatında şanssızlık bir süre daha yakanızı bırakmayacak. Kendinizi çok güçsüz hissedecek ve ümitsizliğe sürükleneceksiniz.

Kahve falında yengeç kıskacı görmek

Sizi adeta kıskacına alan bir insanı simgeler. Bu insan sizi kandırmak isteyecek ve dikkatli olmazsanız gayesinde başarılı olacak. Sizi sevdikleriniz ile kıskandırabilir.

Kahve falında büyük yengeç görmek

Büyük bir hata olarak ifade edilir. Bu hata sizi ve sevdiklerinizi üzecek. Örneğin ağzınızdan çıkan bir laf yüzünden sevdiklerinizin kalbi kırılabilir.

Kahve falında yengeç ve kalp görmek

Yeni bir aşka yelken açacak olanlar için uyarı anlamı taşır. Yeni bir ilişkiye başlarken birçok sorunla da yüzleşeceksiniz. Bu yeni ilişki sizi sadece üzecek.

Kahve falında yengeç bacağı görmek

Olumlu yorumlarla buluşur. Falda yengeç bacağı çıkması genelde makam ve mevki yükselmek olarak değerlendirilir. Kariyer hedeflerinize çok yaklaşacaksınız.

Kahve falında yengeç ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, aşk hayatlarında mutsuz olacakları bir dönemdeler. Eşiniz veya sevgilinizle her geçen gün anlaşmazlıklarınız artacak. Düşmanlarınızsa, sizi zarara uğratmak için daha fazla çaba gösterecekler. İlişkilerinizde en büyük sorun kıskançlık olacak.

Kahve tabağında yengecin anlamı, gelecek zamanda başınızdan geçecek kötü bir olayda hane içerisinden beklediğiniz desteği alamayacağınıza yorumlanır. Maddi veya manevi bir konuda kimsenin sizlere destek çıkmaması kalbinizin kırılmasına neden olacak.

Kahve falında yengeç görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.