Kahve Falında Tablo Görmek Ne Demek?

Kahve falında tablo görmek, gelecekte kişiyi nelerin beklediğinin göstergesi niteliğindedir. Kişinin yaşamına dair önemli bilgiler vermektedir. Üzerindeki siluetler birçok anlamı içerisinde taşıyabileceği gibi tek başına görülen boş bir tablo da iç dünyasını ve de yaşam biçimini yansıtır.

Geleceğe dair hiçbir umudun kalmadığını ve yakın çevre üzerinde duyulan şüphelerden dolayı yaşamı içerisinde en basit olaylarda dahi kararsızlığa düşüp kendisini sosyal hayattan soyutlayacağını gösterir. Ancak üzerinde farklı biçimlerde desenler ile görülüyor ise bu eğlenceli ve de heyecan dolu bir yaşamın müjdesini vermektedir. Arkadaş çevresi ile gecikmiş ve hayata geçirilmemiş bir seyahatin en yakın zamanda hayata geçirilip kısa da olsa bir şehir macerasının yaşanacağını gösterir.

Falda tablo görmek, bir süre önce kaybetmiş olduğu değerli bir eşyasını bir anda bulacağı ya da uzun zamandır görmediği bir yakının telefonu ile büyük bir heyecan yaşayıp sevineceğine de yorumlanabilmektedir.

Ruya tabir

Eğer üzerinde fal sahibine benzeyen bir insan profili var ise, bu görüntü özgüveni ve de egoyu ifade etmektedir. Kişi sahip olduğu bu özgüven ile yaşamı boyunca her işin üstesinden gelecek ve de özellikle iş hayatında büyük bir kariyer elde edecek demektir.

Bir düşmanı işaret etmektedir. Bu düşmanın bir çok çevresi ve imkanları vardır. Size uzun süredir içinde biriktirdiklerini kusmak için fırsat kollayan, bu durumu saplantılı bir hale getirmiş birinden söz ediyoruz. İlişkileriniz konusunda daha temkinli olmalısınız.

Kendinize olan fazla güveniniz, düşmanlarınızı küçümsemenize neden oluyor anlamına gelmektedir. Ama yine de iyi kalpli birisiniz ve herkesi kendiniz gibi görüyor, büyük, kötü planların sadece filmlerde olduğunu düşünüyorsunuz. Ne kadar yanılıyor olsanız da iyi niyetiniz sizin kalkanınız olacak, üzerinize oynanan tüm oyunları bozacaktır. Kişiliğinizden ödün vermeden yolunuza devam etmeli, hayata güveninizi yitirmemelisiniz. Kalbiniz temiz oldukça, destekçileriniz her zaman artacaktır.

Kahve falında tablo görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.