Kahve Falında Uçan Yunus Görmek Ne Demek?

Kahve falında uçan yunus görmek, fal sahibinin çevresi tarafından iyi niyeti ile bilinen ve sevilen biri olması anlamına gelir. Genel anlamda beklenen bir kısmetin çok daha büyüyerek fal sahibine ulaşması demektir. Hem gönül zenginliği hem de maddi zenginlik anlamı taşıyan yunus sembolü kahve tabağında ise güzel günler yakında demektir.

Falda uçan yunus görmek, aynı zamanda çok asil ve gururlu fal sahibi ile de yorumlanır. Olaylar karşısındaki asil ve gururlu tutumu sayesinde daima saygın bir olacağı anlamına gelen sembol fincanın ağız kısmında çıkmış ise ve ağzı açık ise fal sahibinin çok yakın zamanda bu huyu sayesinde, mevki makam sahibi biri olacağına işarettir.

Fal tabağında yatar vaziyette ise fal sahibinin aynı asaleti taşıyan bir evladı olacağını müjdeler. Fal fincanının etrafındaki simgeler ile yorumlandığı zaman çok daha farklı yorumlanır. Mesela yanında bir masa var ise yakın zamanda yapılacak bir iş görüşmesinden kar sağlanacağını vurgular.

Eğer yanında yengeç sembolü ile fal fincanında yan yana belirmiş ise kavuşması çok zor sevgilileri ifade etmektedir. Fakat zor olan kavuşmalar her zaman daha değerlidir. Bir taşıt işle birlikte ise çok özlenen birini görmeye gidileceği müjdesini verir.

Fal tabağında herhangi bir çiçek sembolü ile birlikte görülüyorsa fal sahibinin özgüveni ile girişeceği bir işten alnının akı ile çıkacağı anlamına gelmektedir. Fakat kuşlar ile bir arada belirmişse fal sahibinin iş ortaklarına dikkat etmesi gerektiğinin bir işaretidir.

Kahve falında uçan yunus görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.