Kahve Falında Saksı Görmek Ne Demek?

Kahve falında saksı görmek, genel olarak huzur ve mutluluğun ifadesidir. Sıkıntı ve sorunların son bulmasına, beklenilen refaha ve huzura kavuşmanın göstergesidir. Aynı zamanda yeniden doğuşun da göstergesidir. Borçlarından, sevdikleri ile yaşadığı sıkıntılardan ve var ise sağlık problemlerinden kurtulmanın işaretidir.

Falda saksı görmek, kişinin içinde bulunan durumlar neticesinde mutluluk ve huzura kavuşacağının, adeta yeniden doğarak hayatını yaşamaya başlayacağının işaretidir. Falına bakılan kişi karamsarlığı bir kenara bırakacak ve hayata bardağın dolu tarafından bakmaya başlayarak yeni başlangıçlara adım atacaktır. Bu yeni başlangıçlar yeni bir iş, yeni bir okul, yeni bir ev hatta dahası yeni bir eş bile olabilir.

Hayatına gelecek olan bu yenilikler ile sonsuz mutluluk ve refahın kapılarını aralayacaktır. Üzerinde çiçekler de var ise, yeniden doğuş zaten gerçekleşmiş ve hayatın tadına varmaya başlamış demektir. Bununla beraber iş yaşamına yorumlandığında, içinde bulunulan projelerin kişinin yaşamına hiç beklemediği yenilikler ve beraberinde başarılar getireceğinin işaretidir. Bu başarılar terfi şeklinde olabileceği gibi maddi sürprizler şeklinde de gerçekleşebilir.

Yürüttüğü projeler yok ise yeni başlayacağı projeler için de durum aynı demektir. Önüne gelen bu fırsatı asla geri tepmemeli aksine koşar adımlarla bu fırsata doğru ilerlemelidir. Zira ilerleyen dönemlerde meyvelerini aldıkça hak verecektir.

Etrafında beliren diğer semboller ile birlikte yorumlandığı zaman çok daha farklı anlamlara gelebilmektedir. Eğer yanında ve içinde bol miktarda çiçek bulunuyorsa bu yakın zamanda falına bakılan kişinin eline geçecek olan bol miktarda paranın habercisidir. Bu parayı hayırlı işlerde harcamalı gerekirse geleceğe yatırım yaparak kullanmalıdır.

Kahve falında saksı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.