Kahve Falında Ray Görmek Ne Demek?

Kahve falında ray görmek, fal sahibinin dostlarına ailesinden fazla değer verdiğine fakat bu durumun ailesini fazlası ile rahatsız ettiğine işarettir. Çünkü fal sahibi dostlarına vakit ayırırken ailesinin önemli sorunlarını ihmal etmektedir.

Eğer fal fincanında beliren ray sembolü üzerinde bir takım çiçek ve bitki sembolleri var ise zamanla oluşan kırgınlıkların büyüdüğü ve artık halledilmesi gerektiği anlamını taşır. Eğer bu süreç biraz daha uzarsa telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Fakat fal sahibi keskin zekası ve çözüm odaklı düşünceleri ile yakınlarının gönlünü almak için kolları sıvayacaktır.

Falda ray görmek, bazı fal yorumcularına göre ihmal edilmemesi gereken bir seyahati simgeler. Seyahat ihmal edilirse bazı önemli fırsatlar fal sahibinin elinden kayıp gidecektir. Fal fincanının kulp kısmında beliren ray sembolü fal sahibine pek samimi gelmeyen insanların uzak yollardan gelerek uygunsuz bir zamanda fal sahibine misafir olmak isteyeceklerini belirtir. Bu durumu atlatmak isteyen fal sahibi biraz yalan söylemek zorunda kalsa bile nihayet bunu başaracaktır.

Eğer fal tabağında ray sembolü belirmiş ise geleceğin güzel günlerini müjdeler. Bu güzel günler arasında fal sahibi ile aynı yolda yürümeye baş koymuş bir sevgili de görülmektedir. Fal fincanındaki konumuna ve etrafındaki sembollere göre yorumlanmaktadır. Bu yorumların doğru olması için usta bir fal yorumcusuna başvurmak gerekir.

Fincanda bir dağ eteğinde beliren ray sembolü hayattaki tim zorluklara göğüs gererek ilerleyen fal sahibinin en sonunda hak ettiği mertebeye ulaşacağı anlamına gelir. Eğer falda ray sembolü bir göl veya nehir etrafında konumlanmışsa fal sahibi bir türlü gerçekleşmeyen isteklerinin peşinde bu kadar koşturmamalı ve başka hayallere yönelmeli demektir. Bu onun için daha hayırlıdır. Bir su birikintisinin içinden geçiyorsa fal sahibine hiçbir sıkıntı engel olamaz demektir.

Kahve falında ray görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.