Kahve Falında Tartışma Görmek Ne Demek?

Kahve falında tartışma görmek, önemli bir olayda birini danışacağınıza işarettir. Fikir danışacağınız bu kişi ile yüz yüze konuşacağınız anlamı taşımakta. Konuşacağınız bu kişiden yardım istemek için bir mekan yada telefonda iletişime geçeceksiniz. Falda çıkan bu sembol güvendiğiniz bir dostunuzla dertleşeceğiniz ve ona çektiğiniz sıkıntılarınızda söz edeceksiniz.

Bu sembol genel olarak arkadaşlığı ve dostluğu simgelemekte. İş hayatınızda mevkisi sizden yüksek bir kişi ile yapacağınız muhabbete ve bu kişiden alacağınız övgüleri niteler bu sembol.

Falda tartışma görmek, çevrenizde bulunan bir kişinin yardımına koşacağınız anlamı da taşımakta. Fincanda çıkan bu figür özel hayatınızda aşkın ve saadetin habercisidir. Genel olarak bu figür arkadaşlarınız ve dostlarınızla geçireceğiniz eğlenceli zamanı temsil eder. İlerde yaşayacağınız mutluluğu, huzur, bereketi ve bol rızkı işaret etmekte. Çevrenizde sizden hoşlanmayan ve dedikodunuzu yapan kişilerin maskelerini görecek ve bu kişileri hayatınızdan uzaklaştıracaksınız.

Bu sembol çoğunlukla bir bayanın sürekli arkanızdan atıp tuttuğu yalanların ortaya çıkacağına ve bu kişi ile olan iletişiminize son vereceğiniz anlamı taşımakta. Hanenizdeki sıkıntılı günler sonlanacak ve yuvanıza aydın dolu günler yaşanacak.

Yakın zamanda nişanlandığınız için çok mutlusunuz ama düğününüz hakkında endişeleriniz var. Eşinizin ihtiyaçlarına yetişip yetişemeyeceğinizi düşünerek hayatı kendinize zehir etmeye başladınız bile. Kazandığınızı akıllıca harcarsanız ilerde maddi sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Son zamanlarda kendinizi halsiz hissediyorsunuz mutlaka doktora görünmelisiniz. Eklemlerinizle ilgili ufak bir sorun görünüyor ve tedavisi gayet mümkün. Kadınların dilinden anlamadığınız için sıkıntı çekebilirsiniz.

Kahve falında tartışma görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.