Kahve Falında Puro Görmek Ne Demek?

Kahve falında puro görmek, kişinin çok uzaklardan gelecek bir tanıdığının yakın bir zamanda o kişiye hava atacak bir biçimde onu hiçe sayacağını gösterir. Bu kişi çok yakınından biri değildir. Çok eskilerden tanışmışlardır ama hatırlaması bile güçtür. Kişinin çevresine tekrar girdiğini anlaması öncelikle uzun sürer. Ama kişinin bağlantıları çok fazladır ve insanı hayrete bırakacak kadar kişiyi kendine hayran bırakmakta üstüne yoktur. Çok basit olayları hep kendine pay biçerek anlatır.

Falda puro görmek, insana aynı zamanda detaylarda boğulacağının haberini verir. Üstüne alacağı bir görevi başarıyla yerine getirmek isteyen kişi her türlü detaya istemeden takılı kalır ve çok uzun süre meşgul olmak zorunda kalır. Bu bir nesneyse renginden kumaşına, dokumasından ağırlığına her şeyi düşünür.

Kişi kendisi de bu durumun farkındadır ama ne yapacağını bilemez. Uzun vadede bu durum çözülecektir ve kişinin içi rahatlayacaktır. Bu süreçte yakınındaki bir akrabası ona büyük destek verecektir ve detaylardan kurtulmada çok katkısı olacaktır. Bu insanı çevresinden ayırmamakta fayda vardır.

Huysuz bir ihtiyar olmaktan korkuyorsunuz fakat etrafınızdakiler sizi çok sevimli ve sakin buluyor. Bu dönemde boşanmanızın ne kadar da yanlış bir karar olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Geri dönüşü olmayan şeyler için canınızı sıkmayı bırakın ve geleceğe odaklanın. Size ihtiyacı olan insanlar var ve yardımlarınız onları ayakta tutacak. Ayrıca fikirleriniz evlatlarınıza ilham veriyor.

Kahve falında puro görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.