Kahve Falında Polis Görmek Ne Demek?

Kahve falında polis görmek, sahibinin hayatına birden girecek ve onu çok etkileyecektir. Eğer yanında bir de kalp belirmiş ise bu kişi fal sahibi ile uzun bir birlikteliğe yelken açacak karşı cins ile yorumlanmaktadır. Diğer bir anlamı ile fal sahibine verilecek büyük bir sorumluluğun, fal sahibi tarafından yerine getirilmesinden dolayı takdir edilmesine işarettir.

Falda polis görmek, bazı fal yorumcularına göre helal kazanç demektir ve fal sahibinin evine asla haram lokma sokmayan dini bütün bir insan olduğunu simgeler. Eğer fal tabağının kenarında belirmişse yakın zamanda çok üzücü haberler alınacağına işarettir. Fal sahibi bu haberlerin etkisinden bir süre kurtulamayacak fakat daha sonra hayatına devam etmesi gerektiğini kavrayacaktır.

Fincanın içerisinde 2 tane karşılıklı ise çok güvendiği bir arkadaşı ile ortak bir işe girişeceği anlamına gelmektedir. Diğer bir anlamı ile duygusal hayattaki çalkantılar ifade eder. Fal sahibi eşine veya sevgilisine karşı yapacağı bir hatanın telafisinin yollarını arayacak demektir. Boş bulunarak söylenen bir söz yada düşünülmeden yapılan bir hareket sonrasında işler karışacak fakat fal sahibi biraz ince düşünerek bu kötü durumun üstesinden gelecektir.

Boyundan büyük işlere kalkışan biri yüzünden sizin de adınız gidecek. Kızarak bir yere varamadığınız konularda medeni şekilde konuşmayı denemelisiniz. Nişanlınız sizden pahalı bir elbise isteyecek ama siz onu giymesini kesinlikle istemiyorsunuz. Ayağınıza bağ olan bazı işlerden vaktinde kurtulmazsanız daha çok balınız ağrıyacak. Boş bulunarak söylediğiniz bir laftan dolayı iki insanın arasının açılmasına sebep olabilirsiniz.

Kahve falında polis görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.