Kahve Falında Pırlanta Görmek Ne Demek?

Kahve falında pırlanta görmek, gerçek anlamına istinaden iyi ve güzel gelişmelerin habercisidir. Fincanda telvelerin oluşturduğu şekillerin arasında ise bir kimsenin yakın zaman içerisinde eline hiç beklemediği bir yerden, beklemediği bir anda eline bir miktar para geçecek demektir. Aynı zamanda siluetinin yakınlarında kuş veya yolların olması onun geleceği mekâna işaret eder.

Falda pırlanta görmek, birlikte ortaya çıkan kuş veya yollar paranın çok uzak mesafelerden elinize geçeceğinin veya uzun süredir zahmetini çektiğiniz bir olay sonucunda elde edeceğinizi gösterir. Maddi anlamının yanı sıra kötü ve hayırsız sandığınız olayların arkasında saklı olan, gizli ve bir o kadar da hayırlı, güzel işlerin işaretidir.

Uzun süredir uğraştığı bir olayın sonucunu elde etmiştir fakat beklediği gelişmeler meydana gelmediği için kötü olarak değerlendirmektedir. Halbuki geçen zaman ile birlikte aslında onun için ne kadar faydalı bir olaya kapı açacağını görecek demektir. Fakat önceden de söylediğimiz gibi bu ayrıntıları fark etmesi için belli bir süre geçmesi gerekmektedir.

Büyüklüğüne ve şekline göre de yorumlanabilir. Yüzük, tıpkı gerçek anlamındaki gibi yakın zamanda falın sahibinin veya çok yakın bir arkadaş ya da akrabasının evleneceğinin göstergesidir. Bu yüzüğün etrafı aydınlık ve açık ise hayırlı bir evlilik olacak demektir. Karanlıklar içerisinde zorlukla fark ediliyorsa evliliğin mutlu bir evlilik olmayacağına ve kişinin çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına işarettir.

Parlak ve pırıl pırıl günler beklediğini de gösterir. Kişi çevresinde parlayacak ve ardı arkasına gelen başarılar ile fark edilebilir bir saygınlığa ulaşacaktır. Bu elde ettiği başarılar sonucunda kendisinin bile hayal edemediği miktarlarda paralar kazanacak demektir.

Kahve falında pırlanta görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.