Kahve Falında Garson Görmek Ne Demek?

Kahve falında garson görmek, yaşanılan bir takım başarısızlıktan sonra hasret duyulan üne, umudunu kaybettikten sonra beklenilen büyük güce, sıkıntıları aşarak istenilen rahatlığa, çekilen sıkıntıların meyvesini alarak kavuşulan büyük güce işaret eder. Bazen de bu sembolün yorumu şu şekilde tefsir edilir: Büyük uğraşların sonunda düşlenen haysiyete, sıkıntıları aşarak gözlenen şerefe, zorluk çekerek ümit edilen ganimete, istenilen toplu kazanca, özlenilen onura, zorlukların ardından düşlenen hünere işaret eder.

Falda garson görmek, bazı kahve falı yorumcularına göre ise kazancın hayırlı olacağına, kaybettikten sonra umulan kazanca, cefa çekilerek beklenen şöhrete, mağlubiyetten sonra hak edilen mevkiye, zenginliğe, sıkıntıya düşerek kavuşulan şöhrete delalet eder.

Bazı yorumlara göre de uzun süren çabaların sonunda ulaşılan rahata, zahmet çekilerek ümit edilen ganimete, zorlukla umulan başarıya, sıkıntıları aşarak hayali kurulan mutluluğa, uğraşların sonunda kavuşulan mülke işaret ettiği söylenir.

Katılacağın büyük, görkemli bir davette ayakların yerden kesilecek gibi görünüyor. Hak ettiğin ve dilediğin mutlu günler çok yakında kapında… Her şeyi bu kadar detaylı düşünüp, kendine dert etmeyip geçirdiğin anların tadını çıkarsan biraz, senin için daha iyi olacak. Bu evhamlılığın ve karamsarlığın sevdiğini bunaltmaya başlamış gibi görünüyor. Her şeyi zamanına ve akışına bırak.

Kahve falında garson görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.