Kahve Falında Balık Ağzı Görmek Ne Demek?

Kahve falında balık ağzı görmek, oldukça güzel yorumlara tabi olunur. Ayrıca tek başına bile birçok yoruma tabidir. Bulunduğunuz olumsuz durumdan çok yakın zaman da kurtulacağınıza, iş arıyorsanız iş bulacağınıza, ayrılmış iseniz ailenizden sevgiliniz den yakında her şeyin yoluna gireceğine, borçlarınız varsa ellinize yakın bir arkadaşınızdan size para geleceği ve bu para ile borçlarınızı ödeyeceğinize, evlenmek isteyenlerin kısmetinin açılacağına ve yakında evleneceğinize işaret eder.

Falda balık ağzı görmek, etrafındaki semboller sayesinde daha ilginç şekillerde de yorumlanabilir. Başlı başına kısmet mal, zenginliktir. Mal, kısmet ve zenginliğin size çok yakın olduğuna işaret eder. Başka bir anlamı, yaşanılan sıkıntıların balığın ağzından çıkacağı ve bu sıkıntıların bitirileceğiydi. balığın ağzı ne kadar çok açıksa kısmetinizin o kader çok olacağı ve sıkıntılar, sorunların çabuk biteceğine işarettir.

Her şekilde güzel yorumlanmaktadır. Pişmanlık duyduğun bir konudan dolayı kendini yiyip bitiriyorsun. Bu konuyu bu kadar düşünüp susmak yerine, konuşup çözüme kavuşturman daha mantıklı olacak.

Seni yakından ilgilendiren bir konuda önemli bir duyum alacaksın. Bu duyum sayesinde fikirlerin önemli ölçüde şekillenecek. Hala valizini hazırlamadıysan, hazırlıklara bir an önce başla. Çünkü nişanlın senin için mükemmel bir tatil planı yapıyor.

Kendini tutmaktan vazgeç ve bir süredir küs olduğun yakın arkadaşına doğru bir adım at. Çünkü yaptıklarından oda pişman ve küs olmak en az senin kadar onu da üzüyor. Bir süredir ertelemiş olduğun o yolculuğa 4 vakit içerisinde gideceksin ancak bu yolculukta alacağın kötü bir haber ile geri dönmek zorunda kalacaksın.

Kahve falında balık ağzı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.