Kahve Falında Sevgili Sureti Görmek Ne Demek?

Kahve falında sevgili sureti görmek, kişinin ruh halinin uzun bir zamandır çok karışık olduğuna ve fal sahibinin karışık duygular yaşadığına tabir edilir. Eğer kişi neşeli ve mutlu değilse bir şeyler ters gidiyor anlamına gelir.

Dertlerin ve sıkıntıların kısa bir süre içinde azalacağına , kısmetinizin kısa zamanda açılacağına ve yakın zamanda sevdiğiniz kişiye kavuşacağınıza delalet eder. Hatta bu kişi ile bir kaç yıl içerisinde ciddi adımlar atacağına ve evliliğe doğru yaklaşacaklarına işaret etmektedir.

Falda sevgili sureti görmek, bazı fal yorumcularına göre ise olumsuz şekilde yorumlanmaktadır. Bu sembol önünüzdeki günlerde insanların yüzüne bakamayacak kadar kötü hatalar işleyeceğinize ve bu hatalardan dolayı çok pişman olacağınıza işaret eder.

Kahve falında sevgili sureti görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer yorumu ise mutlu zamanlarınızın bu aralar biraz uzakta kalacağı ve sizi hüzünlü ve stresli günlerin beklediği şeklindedir. Bu stresli günlerinizde de ne yazık ki destek beklediğiniz yakın dostlarınızla da aranız açılacaktır.

Mutlu olacağın bir haber alacaksın. Ailen ile tatile gideceksin. Bu size moral olarak iyi gelecektir. Uzun süredir beklediğin bir telefon alacaksın. Bu senin mutluluğuna sebep olacaktır. Yeni ev veya bir araba almayı planlıyorsunuz. Birikim yaptığınız para elinizden çabuk gidecektir. Bu durum sizi üzecektir.

Kahve falında sevgili sureti görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.