Kahve Falında Ördek Yavrusu Görmek

Kahve falında ördek yavrusu görmek, maddi yönden önemli fırsatlar elde etmek şeklinde yorumlanır. Özellikle tez zamanda ele geçecek olan büyük meblağdaki para ile birlikte ekonomik anlamda rahat edebilirsiniz.  Hayattan memnun olmak, aile içi huzura erişmek ve sofranın bereketinin artması anlamına da gelir. Aile içerisinde yüksek borçları olan birileri varsa, yakın zamanda ona siz ya da diğer aile bireyleri destek verebilir.  Evli olan kişiler için büyük bir huzur ve mutluluğa erişileceğine işaret eder.

Falda çıkan bu sembol ayrıca gelecek olan büyük bir sürprizin habercisi olarak da yorumlanabilir. Eğer bir su yığını içerisindeymiş gibi falda çıkarsa, bu sefer yaşanılan hayatın sakinliğini ve huzuru simgeler. Falına bakılan kişi sahip olduğu tüm endişe ve üzüntüleri bir kenara bırakmalıdır. Hayat tarafından ona sunulacak olan muazzam yaşamın tadını çıkarmalıdır. Elbette güzel günler pek yakında, umudunuzu yitirmeyin.

Falda ördek yavrusu görmek, aynı zamanda iki duvar arası ya da iki dağ arasında herhangi bir yere sıkışmış halde çıkarsa, anlamı örselenmiş duyguları, pişmanlıkları ve yalnızlığı simgeler. Özellikle hane içerisinde bir erkek profili tarafından fazlaca baskıya uğramış olabilirsiniz. Falına bakılan kişi bu kişi ile ilgili psikolojik olarak henüz aşamadığı ruhsal sorunlara sahip olabilir. Giyim, kuşam ve seyahat fal sahibi için oldukça önemli olup, özgürlüğünün elinden alınmasından dolayı bir takım yersiz korkular yaşıyor olabilir. Ancak bu baskılara bir dur demenizin vakti geldi de geçiyor olabilir. Artık bu psikolojiden arınmalı ve kendinden emin olmalısın.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, fal sahibinin saf, temiz ve masum bir yapıya sahip olduğunu tanımlar. Hatta aileniz tarafından adeta göz bebeği gibi seviliyorsunuz. Her ne kadar bu durum bazen aşırı ilgi ve baskıya yol açıyor olsa da, seveniniz çok fazladır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.