Kahve Falında Lif Görmek Ne Demek?

Kahve falında lif görmek, el becerisi ve kıvrak bir zekaya işaret eder. Ellerinizi kullanarak para kazanabilir; bu kazanç sayesinde birçok insana faydalı olabilirsiniz. İlginç bir tasarım anlayışı olan, bu tasarımları önemli kişiler tarafından dikkat çeken ve bu sayede çok büyük pozisyonlara gelen başarılı insanlara işarettir. Aynı zamanda hem bedenen hem de zihnen yaşanacak büyük bir arınma şeklinde değerlendirilir.

Falda lif görmek, ince düşünen, hayata kimsenin göremediği açılardan bakan insanların da simgesidir. Sükûnet dolu ortamlara girmek ve bu ortamlardan arınmış bir şekilde ayrılmaktır. İlham kaynağı olacak insanlarla tanışmak ve yine ilham verici yerler gezmektir.

Evi, çalışma ortamı ve bedeni çok temiz olan ve bu temizliği ömrü boyunca muhafaza edebilen ilginç insanları sembolize eder.

Düzenini bozmaktan hoşlanmayan; gezmeyi seven ancak yaşadığı yeri asla tamamıyla terk edemeyen insanlarla tanışmaktır. Küçük adımlarla başlayarak büyük işlere adım atmak, bu sayede de büyük bir kazanç elde etmektir.

Hayatın olumlu yanları kadar olumsuz yanlarının da olduğu kabul edersen içinde birikmiş sıkıntıları daha çabuk atabilirsin. Çok istediğin bir eşyaya kısa bir zaman sonra kavuşacaksın. Sevgilini her konuda eleştirmen onunla aranda mesafe oluşmasına neden olabilir. Sevgilinle ilgili dışardan söylenen sözleri kulak ardı etmezsen ayrılık kaçınılmaz son olacak. Sevgiline güvenmen senin yararına olacak.

Kahve falında lif görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.