Kahve Falında Küp Görmek Ne Demek?

Kahve falında küp görmek, bir mala, bir nesneye olan sahipliği ifade etmekte olup, var olan bir mal varlığının ya da sağlanacak olan bir kazanç ile ele geçecek olan para, ev, araba veya da maddi değeri yüksek bir takım hediyelere yorulabilir.

Ekonomik zenginlik anlamını çıkarabilmek mümkündür. Yeterli bir ekonomik hayatınız ve dengeli bir aylık maliyet tablonuz mevcut ise, yakın çevrenizden gelecek olan heyecan verici hediyeler ve sürprizler olarak nitelenebilir. Bu hediyeler beklentilerinizin üzerinde olacak ve de en önemlisi hiç beklemediğiniz ancak varlığından büyük memnuniyet duyduğunuz birisinden gelerek sizi inanılmaz mutlu edecektir.

Falda küp görmek, fincan içerisinde bulunduğu konuma göre anlam farklılığı taşıyabilmektedir. Zira fincanın dibinde belirmiş ise, yaşamının oldukça rutin geçtiğini ve kişinin kendisini dört duvar arasına hapsederek dış dünyadan tüm bağlantısını kesip içe dönük bir yaşam sürdüğünü ifade etmektedir. Bu melankolik halinden bir an evvel kurtulmalı ve de kendisini sosyal yaşamın kucağına atarak yaşının gerektirdiği hayatı yaşamalı, sahip olduğu maddi manevi tüm değerlerin kıymetini bilmelidir.

Kalbinin kapılarını uzun süredir kapalı tutuyorsun ama onu aralamaya çalışan birisi var. Şans vermekten korktuğun bu kişi uzun süredir seni takip ediyor. Ailenin bitmek bilmeyen baskıları yüzünden hata yapmaktan çok korkuyorsun. Heyecan duyarak başladığın bir işten hiçbir şekilde memnun kalmayarak ayrılacaksın ama üzülme daha iyi iş fırsatları yakında kapını çalıyor.

Kahve falında küp görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.