Kahve Falında Korsan Kancası Görmek Ne Demek?

Kahve falında korsan kancası görmek, fal sahibine kafayı takmış asalak ve istekleri hiç bitmeyen yapışkan bir iş arkadaşını temsil eder. Eğer korsan kancası sembolü fincanın kulp kısmı ve yakın çevresinde konumlanmış ise bu kişi fal sahibinin çok yakın çevresinden, hatta akrabalarından biri bile olabilir. İsteklerden ve ısrarlardan iyice bunalan fal sahibinin öfkesinin taşması an meselesi olacaktır.

Falda korsan kancası görmek, bir diğer anlamı ile fal sahibinin uzun süredir kafasına taktığı bir iş muhabbetini hayata geçirmesine ve başarılı olmasına dalalettir. Fakat korsan kancası sembolü bu işin pekte kolay olmayacağını ve gayet sabırlı olunması gerektiğini vurgular. Eğer fal sahibi bütün zorluklara göğüs germeyi göze alıyorsa bu yola girmelidir.

Fal fincanının dibinde beliren büyük bir korsan kancası sembolü fal sahibine bol kısmetli bir ilişkiyi müjdeler. Eğer fal sahibi yeni bir ilişkiye adım atmayı düşünüyorsa asla tereddüt etmeden ilerlemelidir çünkü bu ilişki ile birlikte çok bereketli günler yaşayacaktır. Kendi enerjisi karşısındaki insanın enerjisi ile birleştiğinde mükemmel bir uyum yakalanacaktır. Etrafındaki semboller ile birlikte yorumlandığında çok daha farklı yorumlar çıkar ortaya.

Mesela falda beliren korsan kancası sembolü ile birlikte bir hayvan figürü belirmiş ise çok genç yaşta yapılan bir evliliği işaret eder. Fal sahibi bu evliliğin ileride çok faydasını görecektir ama ilk yıllar uyum zorluğu çekebilir. Bir meyve ile birlikte görülmüşse bu evliliğe etraftan pek onay verilmeyeceğini ama sonradan herkesin çok mutlu olacağını işaret eder.

Kahve falında korsan kancası görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.