Kahve Falında Kılıç Balığı Görmek Ne Demek?

Kahve falında kılıç balığı görmek, fal sahibinin ailesini ilgilendiren önemli bir konuda söylentilere sinirlenmesi ve ağırlığını ortaya koyarak nihayet herkesi susturması anlamına gelir. Eğer fal sahibi en baştan bu ciddiyetle hareket ederse ailesi bu olaydan en az etkilenen taraf olacaktır.

Bazı fal yorumcularına göre ise fal fincanının dibinde görülen kılıç balığı sembolü ağzı sıkı ve çok güvenilir bir dosta işaret eder. Eğer fal fincanın dibinde 2 adet kılıç balığı sembolü varsa  iki kişi arasında dönen önemli sırların olduğunu ve bu sırlar sayesinde bazı kötü niyetli insanların ipliklerini pazara çıkaracaklarını simgeler.

Falda kılıç balığı görmek, bir diğer anlamı ile her türlü bilgiye aç ve öğrenmeye açık evlat ile yorumlanır. Fal sahibi evli ise böyle bir evlada sahip olacağını ve hiçbir şekilde onu ihmal etmemesi gerektiğini simgeler. Fakat fal sahibi bekar ise etrafında böyle bir çocuğun varlığına dalalettir.

Fincanın kulp kısmına yakın konumlanmış kılıç sembolü bu çocuğun fal sahibinin yeğeni veya kardeşi olabileceğini işaret eder ve eğitiminde fal sahibinin katkısı olacak demektir.

Bir diğer fal yorumcusuna göre ise fincanda ters şekilde belirmiş kılıç sembolü gizli kapaklı bir iyiliği simgeler. Fal sahibine dikkatli olması gereken bazı insanların olduğunu haber verir. Fal sahibi birtakım insanları hayatına alma konusunda acele etmemelidir. Çünkü birden bire hayatına dahil ettiği bir kaç kişi dağınık ve sorumsuz hallerle fal sahibini çıldırtabilir.

Fal tabağında büyük bir şekilde belirmiş ise ne yapıp edip hakkını alan fal sahibi ile yorumlanır. Mücadelesini zaferle sonuçlandıran fal sahibi bundan sonra daha cesur bir insan olacaktır.

Kahve falında kılıç balığı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.