Kahve Falında Kıyamet Görmek Ne Demek?

Kahve falında kıyamet görmek, başınıza gelecek kötü olayların habercisidir. Yapacağınız bir işi elinize yüzünüze bulaştırabilirsiniz. Son günlerde yaşadığınız huzur dolu günler, yerini sıkıntılı ve zor günlere bırakabilir. Çevrenizdekilerin sizin hakkınızda kötü düşünceleri, sizi olumsuz etkileyebilir. Bir tanıdığınız tarafından duyacağınız sözler yüzünden huzursuz olabilir, keyfiniz kaçabilir. Bu tanıdığınıza sabırlı davranırsanız, çevreniz tarafından olumlu karşılanabilirsiniz.

Kötü tutumu yüzünden aranızın açılacağı bu tanıdığınız, arkanızdan çok konuşacak ve sizi zor durumlara düşürmeye çalışacaktır. Bu kişi hakkında kötü sözler söylememeli ve hırsınıza yenik düşmemelisiniz. Haklı olduğunuzu ispat edeceksiniz.

Falda kıyamet görmek, bazı yorumcular için olumlu haberlerin habercisidir. İşiniz ile ilgili alacağınız güzel haberler sayesinde mutluluk yaşayacaksınız. Bu haber sadece sizi değil, hanenizdeki bireyleri de çok mutlu edecek. Ayrıca kıyamet sembolü, inançlarınız doğrultusunda hareket ettiğiniz anlamı da taşımaktadır. Yapacağınız bir ibadet sayesinde dini inançlarınızı bütünleyeceksiniz.

Ruh sağlığınıza ve iç huzurunuza da iyi gelecek olan bu ibadet sayesinde kendinizi daha iyi hissedecek ve günahlarınızdan da kurtulacaksınız. Yakın zamanda gerçekleştireceğiniz ibadetiniz hanenizdeki bireyleri de mutlu edecek ve gurur duymalarına vesile olacaktır.

Arkadaş ortamında yapılan laubali konuşmalar ve şakalaşmalar canınızı sıkacağı için son zamanlarda yalnız takılmak istiyorsunuz. Eşinizi özlediğiniz için hırçınlaşıyorsunuz fakat onun artık eski eşiniz olması elinizi kolunuzu bağlıyor. Sizin onu hiç değmeyecek bir kadınla aldatmış olmanız işleri daha çapraşık hale getirdi. Kayıtsız kalamayacağınız bir iş teklifi alacaksınız ve şehir değiştirmek size iyi gelecek.

Kahve falında kıyamet görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.