Kahve Falında Testere Görmek Ne Demek?

Falda Testere Görmek

Kahve falında testere görmek; çoğunlukla fal sahibinin başına gelecek üzücü olaylara haber verir. Yakın bir dönemde yeni kuracağınız arkadaşlıklarda elinizden geldiğince temkinli olun ve hayatınıza yeni giren insanlara hemen her konuda kanmayın. Şu günlerde herkese hemen güvenmek sizi zarara uğratacaktır. Onun yerine sizin hayatınızı kıskanan herkese karşı daha dikkatli davranarak sizi üzmelerine izin vermeyin.

Falda testere görmek, sahte bir karakter bürünen insanı simgeler. Bu kişi sizi düşmanı bellemiş ve sizin mutluluğunuzu kıskanıyor. O nedenle de özel hayatınıza burnunu sokmak isteyecek.

Kahve fincanında testere şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından özel hayatta karışık olaylara yorumlanır. Ne iş yerinde, ne de ilişkilerinizde tedbiri elden kaçırmayın. Yoksa size asıl yüzünü göstermeyen bir insan sizi üzecek bir olayın baş kahramanı olacak.

Falda görülen testere sembolü, size karşı sevimli olan ve aslında tam tersi bir karaktere sahip insanı simgelemektedir. Falda düşman olarak tabir edilen testere figürü, aynı zamanda kuyunuzu kazan dedikoducu bir şahıs olara da yorumlanır. Sizlerin zor bir zaman yaşamanızı arzulayan ve yüzünüzün gülmesini istemeyen bu kişi ilk olarak sevdiğiniz insanla sizi ayırma çabasına girecek.

Kahve falında testere balığı görmek

Size iyiliği dokunduğunu sandığınız insanın aslında tam tersi bir karaktere sahip olduğuna yorumlanır. Düşman sayınız fazla da olabilir. Bazı insanlara güveniniz azalabilir.

Kahve falında testere ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, düşmanlarının hezimetine uğrayabilir. Çaba gerektiren işlere fazla özenmediğiniz takdirde de beklentilerinizin karşılığını alamayabilirsiniz. Aşk hayatınızda sorun yaşamamak için sevdiğiniz insan hakkında söylentilere fazla kulak vermeyin.

Kahve tabağında testerenin anlamı, hane içerisinden ilişkinizi ve işinizi kıskanan bir insana işaret eder. Bu insan sizinle samimi olarak adeta saman altından su yürütmek isteyecek. Evli veya ilişkisi olan fal sahipleri yakın zamanda ilişkilerinde meydana gelecek sorunlara hazırlıklı olsunlar. Bir düşmanınız sizin ilişkiniz kıskanarak, sevdiğiniz insanla aranızın bozulması için türlü oyunlar çevirecek.

Kahve falında testere görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.