Kahve Falında Terazi Görmek Ne Demek?

Falda Terazi Görmek

Kahve falında terazi görmek; hayatınızın bazı alanlarında beklenen eşitliğin en nihayetinde sağlanacağı anlamını taşır. Terazi, adaletin de ve yargının da temsili sembolü olarak, falda benzer manalara gelir. Hele ki kahve fincanının tam ortasına yakın terazi şekli çıkarsa, uğradığınız bir haksızlık ortaya çıkacak. Size karşı dürüst davranmayan kişilerin maskesi düşecek. Falda terazi görmek, dengeli ve adaletli günlerin yakında olduğunu gösterir. Haksız kazanç ve kul hakkından uzak durun.

Kahve fincanında terazi figürü çıkması, doğruluğun ve dürüstlüğün galip geleceğini ifade eder. Bazı konularda haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bir süre sabretmeniz sonucunda, tüm hassas dengeler yerine oturacak ve adalet yerini bulacak. Eğer herkese karşı adil davranan biriyseniz, gelecek günlerde birçok endişeniz kaybolacak.

Falda görülen terazi sembolü, mahkemesi olan fal sahipleri için haklılarsa bu mahkemeden olumlu geri dönüş alacaklarını gösterir.

Kahve falında terazi tutan insan görmek

Aşk hayatında huzurun elden kaçmaması adına tüm iplerin sizde olduğunu simgeler. Dürüst bir ahlaka sahip olmanız nedeniyle, herkes sizlere güveniyor. Kimi falcılar bu sembolü kötü olaylara yorumlarlar. Falına bakılan kişinin kötü alışkanlıklar kazanacağına ve dürüstlük yolundan sapacağını söylerler.

Kahve falında terazi ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız; aile bireylerine, eş, dost ve akrabaya karşı her zaman adil kararlar alsınlar. Alacağınız bir kararda aileniz de etkilenecek. Dediğimiz gibi, gelecek günlerde sizleri bekleyen kararlarda eşit ve doğrucu olmaya özen gösterin.

Kahve falında terazi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.