Kahve Falında Şimşek Görmek Ne Demek?

Falda Şimşek Görmek

Kahve falında şimşek görmek; bir haberin hane içerisinde adeta bomba etkisi yaratacağına yorumlanır. Adeta şimşek çakması gibi, herkesin sinirleri alt üst olacak. Bir anda öfke ile kalkarsanız, zarar ile oturmanız neredeyse garanti olacak.

Falda şimşek görmek, gizli saklı çevirdiğiniz işlerin gün yüzüne çıkmasının an meselesi olduğunu gösterir. Eğer ailenizden bir şeyler gizliyorsanız, çok dikkatli olmaya özen gösterin.

Kahve fincanında şimşek çıkması, gideceğiniz bir ortamda veya aile meclisinde tartışmaların arasında kalacağınızı gösterir. Bir süredir size katlanamayan bir insan, sonunda tüm kinini dışa vuracak. Hatta şiddet durumları da söz konusu olabilir. Eş ya da başka yakınlarınız tarafından şiddete maruz kalabilirsiniz. Kendinizi bir olay karşısında savunmasız hissedeceksiniz.

Falda görülen şimşek sembolü, bazı yorumculara göre kaza ve derde yorumlanır. Ancak bu sembolü güzel şekillerde yorumlayanlar da vardır. Şimşek şekli fincanın tam ortasında ise, kayıp olan bir eşya veya kimseler bulunacak.

Kahve falında şimşek ve insan görmek

Fincanda şimşek ve insan silüeti çıkması, gizemli bir insan ile tanışmaya yorumlanır. Bu kişi sizin başınıza büyük dertler açabilir. Herkese karşı sizi utanç bir duruma düşürebilir.

Kahve falında şimşek ve güneş

Falda şimşek ve güneş figürlerinin yakın olması, zor günlerin ardından selamet dolu, hayırlı günlerin olduğunu gösterir. Bu sembol iş hayatında güzel olaylara işaret eder. Özellikle çalışan kişiler kısa sürede daha fazla para kazanacaklar. Bu durumun geçici olması sizleri üzebilir.

Kahve falında şimşek ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, yalanları ile yüzleşecekler. Şu sıralar sevdiklerinize yalan söylemekten bilhassa uzak durun. Öğrenci olanların falında bu sembol çıkarsa, daha fazla çalışmaları yönünde uyarıdır. İş hayatında ise daha verimli çalışarak daha başarılı olacaksınız.

Kahve tabağı ya da fincanı içerisinde şimşek çıkan kişiler, bir anda bol para kazanmaya başlayınca borca girerlerse, çok zor durumda kalabilirler. Ani yatırım kararları almayın.

Kahve falında şimşek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.