Kahve Falında Ters İnsan Görmek

Kahve falında ters insan görmek, bazı yeni hayatına giren insanlar tarafından hayal kırıklığına uğramak demektir. Sen her ne kadar her insan için onları tanımıyor olsan bile iyilik yapmak için çaba sarf ediyor olduğunu gösterir. Ancak böyle olsa bile onlar her an seni terslemek ve sana kötü bir şeyler söylemek için fırsatlar buluyor olabilirler. Hatta seni kullanmak için fırsat kolladıklarına da işaret eder.

Sen de durduk yere insanlar her ne kadar senin hayatında pek bir etkiye sahip olmasalar bile üzülebilirsin. Bu sebeple onlar için üzülmek yerine biraz daha kendin için mantıklı olan şeyleri de yapmayı tercih etmelisin. Bu durum senin hem her an mutlu olmana hem de insanların sana bunu yapmalarına pek de takmamana neden olur.

Başkalarına karşı hep iyi niyetli olmak genelde üzülmene yol açabilir. Her şey aslında sırf senin iyi niyetin ve temiz olan kalbin sayesinde senin yanında yer alıyor. Öyle ki sen de bu durumları durduk yere kendini üzmek yerine mutlu bir şekilde değerlendirmeyi de tercih etmelisin.

Falda ters insan görmek, aynı zamanda kısa süre içerisinde yeni biri ile tanışacak olduğuna da işaret eder. Senin hayatına yeni girmek üzere olan bu insan senin üzerinde her ne kadar etki kurmak ya da seni himayesi altına almak için çaba sarf ediyor olsa da anlayacaksın. Böyle olsa bile senin gücün ve kararlı olan yapın sayesinde bu durumu pek de başaramayacaklar. Senin gözlerinde yer alan o kararlılık işte senin her an mutlu olman için de en büyük destekçin olarak da hayatında yer almaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.